Районна газета

ГРАЛИ В МІНІ-ФУТБОЛ НАЙМЕНШІ

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, спільно з «Липоводолинським районним футбольним клубом «Ротакс» провів турнір з міні-футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, серед збірних шкільних команд учнів 1-4 класу

До змагань запрошувалося шість колективів, але беївський «Янтарик» не зміг добратися до місця поєдинків, тому матчі відбувалися серед п’яти претендентів на звання  володаря кубка. Десять ігор за коловою системою показали, що на сьогодні в районі сильніших за «Тайфуна» з районного центру поки що немає. Хлопчики з Липової Долини, які в своєму складові налічують чотирнадцять гравців меншого за віком , чим їхні суперники, спромоглися переграти усіх своїх опонентів.

У синівської «Стріли» переможці турніру виграли 4:0, русанівським «Козачаткам» забили в двічі більше – 8:0, берестівський «Берест» був переможений 4:0 і лише землякам, хлопчикам липоводолинської ДЮСШ, команді «Барса» забили лише один переможний мяч – 1:0.

За другий рядок турнірної таблиці запекла боротьба точилася до останнього матчу. Саме в заключному протистоянні змагань, між «Барсою» та «Стрілою» і вирішувалася доля «сріблого» гатунку цікавих матчів. Липоводолинців влаштовувала навіть нічия, але синівчани в першому таймі змогли забити гол, а свої ворота залишили в недоторканності.  Це стало головним фактором кращого показника доробку загальної кількості очок. Тож – «Стріла» на другому місці, а «Барса» - на третьому.

«Козачатка» з Русанівки мали усі підстави увійти в бажану трійку призерів. Юні представники козацького села виграли у «Береста» 2:1, поступилися 0:5 «Барсі» та пропустили гол на останніх хвилинах в поєдинку з «Стрілою» - 1:1. Чотири очки – четверте місце.

«Берест» в матчах з «Козачатками» та «Стрілою» поступався своїм суперникам лише з різницею в один м’яч. Синівчанам програли 0:1, а русанівцям 1:2. Від липоводолинських футболістів поразки були відчутнішими. В команді з Берестівки є перспективні гравці.

Навіть серед п’яти команд, які цього дня на стадіоні Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів показували свою майстерність, суддівський комітет виокремив сильніших, які нагороджені Грамотами та футбольною атрибутикою – гетрами. Це воротар «Козачаток» Назар Куріненко; захисник «Тайфуна» Сергій Федоров; півзахисник з «Стріли» Валентин Цебро; нападаючий «Тайфуна» Олександр Вовницький; найтехнічніший гравець, представник «Береста» Максим Родін. В чотирьох матчах дев’ять голів забив Олександр Корнієнко з «Барси», який і став кращим бомбардиром. До речі, в грі з «Берестом» Олександр з вісьми м’ячів забивав сім!

Команди, яким дісталися призові місця нагороджені Дипломами, а «Тайфун» відзначено ще й кубком. Для покращення матеріально-технічної бази кожному колективу від «Липоводолинського районного футбольного клубу «Ротакс» вручено добротні футбольні м’ячі для  дітей молодшого віку.

                      Олександр Корнієнко