Районна газета

ПЕРЕМАГАЛИ СИЛЬНІШІ

Минулої суботи в місті Ромнах, в спорткомплексі ім.Володимира Окіпного пройшли заключні поєдинки попереднього етапу з міні-футболу змагань Роменського району

Для деяких колективів цей тур не вносив ніяких змін до становища в турнірній таблиці. Саме така ситуація виявилася у суперника нашого «Легіону» - роменської «Оболоні». З цієї причини парубки «городян» на гру  не зявилися. Мабуть, оцінивши реальність сил, «оболонці» вирішили не тратити ні свій час на програш, ні підтверджувати свою репутацію аутсайдера на очах місцевих вболівальників.

Та все ж таки ситуація, коли одна команда прибуває за тридцять кілометрів на матч, а інша не в змозі зібратися у своєму рідному місті – викликає стан розчарування з позиції спортивного принципу.

В Липовій Долині, в протистояннях фінальної частини  районних змагань з волейболу територіальних фізкультурно-спортивних комплексів усі шість претендентів на «чемпіонську папаху» грали цілий день. Зустрічі до двох перемог інколи складалися з трьох сетів. Розділені жеребом по три команди в двох групах, колективи спочатку по коловій системі  здобували максимум очок. Показаний результат давав право на стикові матчі за остаточний розподіл місць. В групі «А» найкраще грав капустинський «Сокіл», який на другий рядок відтіснив берестівського «Береста», а на третій позиції опинилася липоводолинська «Мрія-ветеран». Серед тріо групи «Б» рівних не було «Мрії» з районного центру. Друга позиція виявилася за синівським «Стартом», а третя – у «Вікторії» з Семенівки.

За п’яте місце більш вдало діяли ветерани з «Мрії», перегравши суперників з «Вікторії» в нелегкому двобої. Третя сходинка призерів скорилася «Старту», але молода команда з Берестівки заслуговує самих найкращих слів своїм умінням боротися до кінця. Це підтверджено і результатом в сетах – 1:2 на користь більш досвідчених волейболістів.

Видовищним склався поєдинок і за звання чемпіона. «Мрія» мріяла підтвердити статус переможця чемпіонату минулого року, а «Сокіл», в складі якого грало двоє спортсменів з Саїв, що не порушувало «Положення змагань», потужно діяв у нападі. Та все ж липоводолинці мали більше складових з арсеналу перемоги. То ж як і рік назад, «Мрія» на першому місці, а капустяни завоювали другий щабель турніру, який проводився районною організацією В ФСТ «Колос».

     Команди-призери нагороджені  за відпловідні місця Дипломами та медалями, а чемпіон – ще й спортивним кубком-красенем. Грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради відзначено і Євгенія Володимировича Вовка та Івана Миколайовича Чайку. Першого – за особистий внесок в розвиток волейболу, а другого – за спонсорську допомогу в організації чемпіонату.

      Змагання цього ігрового виду спорту продовжаться зустріччю команд-ветеранів району. Турнір, який буде проходити під егідою сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, зібрав девять команд. Спочатку по територіальному принципу, в попередньому етапі,  вони визначать шістку найсильніших. А  21 лютого в спортивній залі Липоводолинської спеціалізованої школи стане відоме імя колективу, якому звання чемпіона буде присвоєно на цілий рік. То ж прихильникам здорового способу життя знову буде привід стати свідками безкомпромісної, чесної, спортивної боротьби. Цього разу свою майстерність будуть демонструвати сивочолі волейболісти.