Районна газета

МОЛОДЕЧЕ ЗАВЗЯТТЯ ВЕТЕРАНІВ «МРІЇ»

21 лютого цього року  Липоводолинська команда «Мрія-ветеран» знову здобула звання чемпіона району з волейболу серед ветеранів

В Синівці найкраще грали місцевий «Старт» та «Метеор» з Московського, які здолали невдах змагань – «Україну» з Колядинця. Граючи в Капустинцях, саївчани опинилися за межами продовження поєдинків, а сильнішими були господарі спортивного залу – «Сокіл» та «Вікторія» з Семенівки.

Достатньої майстерності не виявилося і в «Береста» з Берестівки для проходження до «фронту фінальних боїв» - програш в Липовій Долині, що «Кристалу» з Калінінського, що «Мрії-ветерану».

А жереб назвав суперників двох груп. В групі «А» розмістилися «Сокіл», «Метеор» та «Вікторія». Групу «Б» наповнили «Кристал», «Старт» і «Мрія-ветеран». Зустрічі проходили згідно «Положення про змагання»: кругова система з послідуючими стиковими матчами за підсумкову турнірну таблицю.

«Метеор» цього дня показував напрочуд потужну гру, але «Сокіл» за рахунок великого ступеня зарядженості на перемогу здобув бажану звитягу! Таким чином хлопці з берегів Груні стали недосяжними у своїй групі і для «Вікторії», адже семенівці поступилися обом своїм суперникам.

      У групі «Б» липоводолинці здобували очки за перемоги діючи солідно і неквапливо. Атакуючі комбінації були вдалими, як і дії оборонного плану. А «Кристал» лише епізодами наганяв страху господарям спортивної споруди, та, як і липоводолинці, без надзусиль переміг «Старт».

То ж за 5-6 місце зійшлися «Вікторія» та «Старт». Синівчани програли 0:2 по сетах, так і не відчувши смаку перемог хоча б одного разу в цей день.

 «Метеор»  зайняв третє місце, здолавши «Кристал» в третьому сеті.

 Переможцем в даному заході є команда липоводолинців -  «Мрія».

 Церемоніал закриття заходу розпочався з хвилини вшанування героїв Небесної Сотні. А потім було озвучено, що оргкомітет вдячний знаним аграріям району – Івану Івановичу Салу, Івану Миколайовичу Чайці, Сергію Олексійовичу Гиренку за те, що вони підтримали ідею проведення не просто турніру, а  перетворивши змагання з волейболу в свято. То ж нагороджено грошовими відзнаками не лише усі команди фінальної частини, а ще й кращих спортсменів колективів. Це Борис Кіптенко з «Старту», Віктор Вертій, який грав за «Вікторію», Сергій Гиренко з «Кристалу», лідер «Метеора» - Іван Борисенко, капітан «Сокола» - Іван Артюх і волейболіст невянучої майстерності «Мрії-ветерана» - Іван Чайка. Команді-чемпіону вручено ще й оригінальний кубок. Поза увагою не залишився і один з кращих гравців турніру – Олексій Живодров з команди переможців. Напам’ять про турнір він нагороджений пам’ятним подарунком як воїн-інтернаціоналіст. Адже перший етап ветеранського волейболу розпочинався саме в термін виводу військ з Афганістану колишньої, вже не існуючої держави.