Районна газета

ПОТУЖНА ГРА ЧЕМПІОНА

В спортивному залі Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов черговий традиційний турнір з шахів на честь  Григорія Макаровича Шевченка

Цього разу за шахівницею сперечалися чотирнадцять найсильніших любителів шахових комбінацій. На батьківщину Героя з’їхалися представники Колядинця, Синівки, Русанівки, Семенівки, Липової Долини та господарі місця поєдинків. Зустрічі проводилися за швейцарською системою в сім турів.

Потужну гру продемонстрував Анатолій Дяченко з Липової Долини. Він не програв жодної партії і лише в останньому поєдинку розділив очко з земляком Олексієм Костяном. Набравши шість з половиною балів Анатолій став чемпіоном змагань.

Другий рядок посів ветеран цього виду спорту Петро Васюхно з Колядинця – п'ять з половиною очок, а третім був Олександр Бакулін з Синівки, який набрав п’ять пунктів.

Четвертий щабель, як і номінація «Гроза авторитетів» дісталися Анатолію Кравцю з Берестівки.

Відзнака за «Перспективу розвитку» в спортсмена п’ятої позиції турнірної таблиці, липоводолинця Юрія Шевченка.

Ще одна номінація – «Змагання надій» була виграна Анатолієм Кажаном з Семенівки, який розмістився слідом за Юрієм.

Спеціальним призом за розвиток шахів серед дівчат була відзначена Марина Карпенко з районного центру, яка, до речі, була єдиною представницею слабої статі, але набрала півтори очка і це дало їй змогу бути на дванадцятому місці.

Сільський голова Берестівки  Анатолій Приходько, який відкривав захід подбав про грошові винагороди найсильнішим, таким чином довівши, що турнір повинен мати продовження і в наступному році.

 

Микола Клюс  –  головний суддя турніру