Районна газета

ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНІ, АЛЕ «АЛЬЯНСУ» ПО СИЛІ

Вже пройшло більше року, коли болільники Липоводолинщини мали змогу спостерігати за іграми чемпіонату Сумщини з футболу

Для такої ситуації існувало безліч причин, а головна – відсутність солідного спонсора збірної району. Невідомо скільки б часу ще продовжувався пошук надійних друзів нашого футболу, та саме два місяці назад директор ТОВ «Альянс» вирішив змінити стан справ популярного ігрового виду спорту вищого рівня на краще. Було прийняте рішення про створення футбольних команд. Так, так – саме команд, а не одного колективу.

Задачі по відродженню популярної гри  прості: одна команда, яка вже має і назву – «Молодь-Альянс» готується до чемпіонату району, а головна  «Альянс», виступатиме в чемпіонаті Сумщини серед суперників другої групи.

Для першого складу, як і для другого ставиться поки що задача по створенню колективів, які повинні показати найкращі результати. Проект такого відродження футболу на перший погляд доступний і в той же час потребує  вирішення безлічі організаційних питань. Наприклад, «Молодь-Альянс» планує свої матчі проводити в Байраці. До складу запрошені, в основному фізкультурники цього села, але футболки молодої команди зодягнуть ще  й юні футболісти  інших населених пунктів, в яких відсутні команди. «Альянс» комплектується найсильнішими футболістами району, та ряд амплуа прийдеться доповняти сильними гравцями з інших регіонів Сумщини.  Перевага всеодно буде віддаватися своїм хлопцям при умові добросовісного відношення до поєдинків та тренувань. До речі, про тренування. «Молодь-Альянс» вже провела близько десяти занять, які відбуваються в спортивній залі села Байрак. Через тиждень таку ж процедуру розпочне і «Альянс». Це повязане з тим, що збірна все ще в стадії комплектації. Свої матчі головна команда планує проводити на центральному стадіоні районного центру. Не дивлячись на те, що посада тренера двох команд функціонує з першого березня вже багато зроблено по матеріально-технічному забезпеченню, Придбані якісні м’ячі в кількості 15 штук; вже є три комплекти форми; закуплені захисні щитки та інший необхідний інвентар. А головне, як говорить директор ТОВ «Альянс» Демченко Іван Олександрович - «Ми тепер не будемо в пошуках солідного транспорту», адже придбано мікроавтобус закордонного виробництва на вісімнадцять посадочних місць!

Іван Олександрович виконує функції фінансового директора, а Сергію Івановичу Демченку на громадських засадах  довірена посада начальника команди. Такий потужний тандем спроможний позитивно вирішити  безліч питань, якими б вони не були відповідальними. Потрібно ще сказати, що паралельно з вирішенням кожноденних  питань йде робота по створенню і футбольного клубу, який буде йменуватися «Альянсом». Це дасть змогу більш ефективно використати можливості по обєднанню команд району  в одне ціле назва якому – футбол. До гри, в якого намічено явний прогрес розвитку.