Районна газета

НЕЗАБАРОМ – ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН

Планово до сезону 2016 року готується команда «Альянс» - збірна нашого району

Нещодавно в Липовій Долині «Альянс» провів товариську контрольну гру  з міні-футболу зі своїми суперниками, «Колосом» села Василівки Роменського району. Матч виявився напруженим до закінчення усього ігрового часу, адже «Колос» вигравав спочатку з різницею в пять мячів. Та врешті-решт господарі зуміли перехопити ініціативу і довели рахунок до переможного – 16:13. Можливо б «Альянс» забивав би ще більше, та саме в складі представників Липоводолинщини цього вечора виступали і хлопці з райцентру – «Легіон», які також підключені до учбово-тренувального процесу з найсильнішими футболістами.

Старання вистачало кожному та найбільше користі командних дій була помітна у Богдана Омельченка, Олександра Курила, Олега Берези, Романа Штанька, Віталія Маківського.

Незабаром у нашої збірної ще серйозніше випробування: два спаринги високого рівня. 2 квітня в місті Гадячі матч з місцевим «Пслом», а через тиждень гадячани приїдуть на матч-відповідь в Липову Долину. В цих протистояннях участь візьме і «Молодь-Альянс» з Байрака, з іншою командою представників Полтавщини. Все це закономірно, адже незабаром – футбольний сезон .