Районна газета

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

На Липоводолинщині  відбувся чемпіонат з міні-футболу серед територіальних фізкультурно-спортивних клубів селищної та  сільських рад

В змаганнях прийняло участь 12 команд: з с. Байрак, с. Русанівка, с. Яганівка, с. Берестівка, с. Семенівна, с. Капустинці, с. Колядинець,  дві команди з

 с. Синівки,  селища Липова Долина та  Липоводолинської дитячо – юнацької спортивної школи. Команди-учасники були розподілені на три групи по чотири команди в кожній групі. Команди в групах змагались по круговій системі, до фінальної частини виходили по дві  з групи.

 

Перша група: с. Байрак, ДЮСШ, с. Русанівка, с. Яганівка. Друга група: смт. Липова Долина, с. Яснопільщина, с. Берестівка, с. Семенівна. Третя група:

 с. Капустинці, с. Колядинець та дві команди з с. Синівки.

В спортивному залі Байрацького навчально –виховного  відбулась фінальна частина чемпіонату. Згідно проведеного жеребкування, команди розподілились на дві групи: Перша група: “Легіон“ – смт. Липова Долина, “Таврія“ – с.  Русанівка, “Молодь-Альянс“-  с. Байрак.

 Ігри в групі:  “Таврія“ -  “Молодь-Альянс“ 5:11,  “Молодь-Альянс“ - “Легіон“ 6:7, “Легіон“ -  “Таврія“ 9:4.

 Друга група: «Старт – 1» с. Синівка,  «Старт -  2» с. Синівка,  “Вікторія“ – с. Семенівка“ . Ігри в групі: “Вікторія“ - “Старт -  2“  8:3 , “Старт -  1“ - “Старт -  2“  13:4, “Старт -  1“ - “Вікторія“  13:6.

Після групових матчів, відбулись стикові ігри за зайняті місця. За 5-6 місце змагались команди “Таврія“ – с. Русанівка та молодіжна команда з с. Синівки  “Старт -  2“, з рахунком 9:3 перемогли футболісти з с. Русанівки. За 3-4 місце боротьбу вели команди “Молодь-Альянс“ та “Вікторія“  з рахунком 11:9, перемогу святкувала команда з села  Семенівка  “Вікторія“ . У минулому році, ці ж команди зустрічались в фіналі чемпіонату  тільки, тоді, грали вони за 5-6 місце.

 За чемпіонське звання у 2016 році з міні-футболу  зустрілись команди “Легіон“- селища Липова Долина та  “Старт“ – с. Синівка. В напруженій боротьбі перемогу отримала команда з с. Синівки з рахунком 8:5.

Після закінчення чемпіонату, команди-переможці були нагороджені грамотами, грошовими винагородами та чемпіонським кубком.

Також, нагороджені  і кращі гравці дипломами та грошовою винагородою в номінаціях: кращий воротар – Богдан Омельченко з команди “Легіон“, кращий нападаючий – Ігор Підлісний команда “Старт “ та кращий захисних – Руслан Удовик гравець команди “Вікторія“.

Районна організація ВФСТ “Колос” висловлює    подяку керівнику  ТОВ «Поділля  - Інвест», Марченку Івану Васильовичу за надану спонсорську допомогу на проведення заходів.