Районна газета

ФІНАЛ КУБКУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ВІДБУВСЯ

 

В селищі Липова Долина  відбувся фінал кубка  району з  футболу, присвячений 71- й річниці  Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні

З вітальним словом до футболістів  та вболівальників звернувся тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віталій Давиденко.

У фінальних змаганнях на Кубок Липоводолинського району з футболу, зустрілись команди «Легіон» (смт. Липова Долина) та «Старт» (с. Синівка).

Усі гравці показали чудову футбольну гру, намагалися не розчаровувати своїх вболівальників, які активно їх підтримували протягом гри. Так, за результатами основного часу гри команди зіграл з рахунком 4:4.

Додатковий час також не визначив переможців. Тому в серії післяматчевих пенальті,  перемогла команда «Легіон»,  яка стала володарем кубка  Липоводолинського  району з футболу.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віталій Давиденко нагородив команду переможців  кубком Липоводолинського району з футболу, грамотами та грошовими винагородами і побажав міцного здоров’я, спортивних перемог .

 Вдячність спонсорам – Олександру Рогіз, фермерське господарство «Урожайна Долина» та  Сергію Курило, фермерське господарство «Троянда».