Районна газета

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ - НАДІЙНА ОПОРА ПРЕКРАСНОГО МАЙБУТНЬОГО НАШОЇ ДЕРЖАВИ

Традиційно, в другу суботу вересня ввесь спортивний загал нашої держави відзначає День фізичної культури і спорту України. Це важливе свято створене для того, щоб популяризувати спорт в нашій країні, пропагувати здоровий спосіб життя серед різних верств населення

Липоводолинський край славиться своїми спортсменами-професіоналами та любителями, які багато разів показували кращі результати на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях і доводили  всьому світу, що Україна - спортивна нація.

На сьогодні в районі реалізується ряд фізкультурно-спортивних програм, спрямованих на популяризацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед  дітей, учнів, молоді.

В рамках їх реалізації та з нагоди Дня фізичної культури і спорту на базі ДЮСШ «Барса» відбувся турнір з міні-футболу серед школярів Липоводолинщини. Змагалися юні футболісти у двох вікових групах. Всього до участі долучилися 11 команд (7 – у молодшій віковій групі, 4 – у старшій).

Абсолютним переможцем змагань в обох вікових групах стали футболісти з «Арсеналу» та «Легіону» КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів.

По завершенню футбольних баталій відбулося урочисте нагородження переможців та призерів.