Районна газета

ФІНАЛ Є ФІНАЛ

В залі спортивного комплексу села Байрак відбулися перші матчі фінального етапу з футзалу «Кубок футбольного клубу «Альянс». Шість претендентів на нагороди провели по дві зустрічі і, таким чином, найсильніші ще зійдуться в чотирьох протистояннях

Спостерігаючи за цікавими двобоями, мимоволі напрошується вислів: «Фінал є фінал». А це означає, що колективи на останній стадії змагань вишукують резерви, «викладаються» повністю фізично та  стараються досягти стабільності в морально-вольових кондиціях.

Саме такі якості продемонстрували дві команди в перший ігровий день фіналу. Мова йде про «Легіон» з Липової Долини та «Сокіл» із Капустинець. Футболісти райцентру впевнено, як завжди, переграли «Кристал» із Сухої Груні з рахунком 19:5, а потім ще й синівський «Старт» - 11:6.

«Сокіл» зумів «нав’язати» свою гру «Молоді-Альянсу» з Байрака і, програючи спочатку 0:2, врешті-решт досяг бажаного – 8:5 на свою користь. Капустяни здобули ще одну звитягу над «Кристалом» з рахунком 12:6.

«Молодь-Альянс» прагнув до очкового доробку турнірної таблиці записати такі потрібні три очки за перемогу над «Вікторією» з Семенівки. Та ветеранам байрацького колективу, які трудилися на 100% протягом гри,  не вистачило сил, а молодші друзі  відверто не мобілізувалися на спортивний подвиг. Господарі майданчика програвали 0:4, за дві хвилини до фінального свистка вигравали – 9:8 та все ж нічия, 9:9.

Як і «Кристал», ще одна «футбольна дружина» цього дня не зуміла доповнити свій  очковий скарб – «Старт». Хлопці з Синівки і в другому матчі поступилися своєму супернику, «Вікторії». Семенівці без ускладнень довели свою перевагу з солідним показником – 10:2.

Для вболівальників сповіщаємо про те, що 24 березня, після церемоніалу закриття турніру, відбудеться зустріч керівництва футбольного клубу «Альянс» з любителями футболу Липоводолинщини. Запланований захід ще раз підтверджує про те, що серед головних спрямувань   політики  клубу – доступність кожного бажаючого до різнопланової інформації ФК «Альянс», взаємна відвертість та демократичність у спілкуванні. Тож запрошуємо до цікавого діалогу.