Районна газета

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ГРИГОРІЯ ГРИГОРОВИЧА ПЛЮЩА

Кожного року в ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» проводиться районний волейбольний турнір пам’яті викладача фізичної культури Григорія Григоровича Плюща, людини, яка більше трьох десятиліть свого життя віддала спортивній роботі з підростаючим поколінням

Він працював у нашому закладі викладачем і керівником фізичного виховання. Передав свій педагогічний досвід доньці Юлії, а спортивний – онукові Ігорю.

IMG_6990Григорій Григорович приділяв увагу багатьом видам спорту, та найбільше – легкій атлетиці, футболу й волейболу. Тому й пам’ять про нього закарбована у щорічному проведенні волейбольного турніру, на який з’їжджаються команди не тільки з нашого району, а й із сусідньої Полтавщини.

Цьогоріч змагання проводилися в оновленій, по-сучасному відремонтованій спортивній залі ліцею. Учасників зустріло світле приміщення, оформлене в жовто-блакитних кольорах. На одній зі стін – портрет Г.Г. Плюща, поряд – слова вітання учасникам турніру.

Ясний весняний день, ошатна привітна зала, позитивно налаштовані учасники змагань – усе говорило про успішний турнір. На нього зібралися п’ять команд: команда ТОВ «Завод Кобзаренка», команда «Ветеран» Липова Долина, команда гравців с. Синівка, команда викладачів ліцею, команда учнів ліцею. Приємно, що в усіх командах було багато випускників нашого навчального закладу і вони, як ніхто, знають Григорія Григоровича не зі слів, а як свого безпосереднього наставника…

Ведуча, Супрун Наталія, оголошує початок змагань, лунає Гімн України, виносяться державний Прапор і прапор ліцею, пройшло жеребкування. Ведуча подарувала учасникам захоплюючу пісню на спортивну тематику.

 Слова вітань учасникам линули від директора нашого закладу, Хоменка Євгенія Васильовича, який подякував присутнім за активну участь у турнірі, за приїзд і, звичайно, зичив щирих перемог та правильної фахової оцінки від журі.

Голова с. Синівки,Тихоненко Олег Іванович, теж вітав учасників, дякував адміністрації закладу за популяризацію спорту в селі, за спільну роботу з працівниками й учнями по капітальному ремонту спортивної зали. А всім – перемоги, удачі й прекрасного настрою.

 Козюра Олександр Григорович наголосив на тому, що разом з Плющем Григорієм Григоровичем вони започатковували професійний розвиток волейболу в цьому закладі безпосередньо. Хоч і пройшли роки, але він і сьогодні ходить на тренування, а в цей день був учасником змагань.

Юлія Григорівна Підлісна, донька Григорія Григоровича, методист ліцею, подякувала дирекції за те, що вона підтримує започатковану традицію, і за те,  що цього року учасники мають можливість грати в такій сучасній залі.

І гра розпочалася… Вона була такою відповідальною, жвавою й запеклою! Кожній команді хотілося отримати перемогу, тож коливання в закинутих м’ячах були досить напруженими, з мізерним відривом. Та все ж, як і в будь-якій грі – не всі стають першими. Найкращий результат у боротьбі здобула команда ТОВ «Завод Кобзаренка», ІІ місце – команда с. Синівка. ІІІ місце – «Ветеран», Липова Долина.

 До наступного турніру першість залишає за собою команда ТОВ «Завод Кобзаренка».IMG_7080

У кінці змагань з перемогою й участю привітав команди голова Липоводолинської районної ради Литвиненко Віктор Олексійович. Він укотре наголосив на тому, що цей волейбольний турнір має велике значення як для всього району, так, зокрема, і у виховному процесі в навчальному закладі.

Віктор Олексійович вітав переможців та подарував волейбольні м’ячі в ліцей. А нам приємно від того, що й він особисто знав Григорія Григоровича, бо в минулому – випускник нашого закладу.

За традицією, Юлія Григорівна вручила іменну грошову премію наймолодшому учасникові турніру – Костяну Олегу, який проявив хорошу гру в команді с.Синівка.

Море емоцій, позитиву, оплесків глядачів, слів – вітань, смачна вечеря – усе це для тих, хто був учасником волейбольного турніру пам’яті викладача фізичної культури Григорія Григоровича Плюща.

 

Олександра Подоляк, викладач

ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»