Районна газета

МЕДАЛІ ВІДКРИТОГО КУБКУ УКРАЇНИ З ДЗЮДО РОЗІГРУЮТЬ НА СУМЩИНІ

Учасників змагань привітав заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

«Сьогодні спорт на Сумщині набирає обертів. Нам дуже приємно, що на спортивних майданчиках, рингах, кортах, футбольних полях та автошляхах області проводяться всеукраїнські та міжнародні змагання найвищого рівня. Тому знаково, що саме на Сумщині визначаться переможці відкритого Кубку України з дзюдо серед чоловіків та жінок», – зауважив він у вітальному слові.

Посадовець також відзначив, що змагання з дзюдо стали вже традиційними для Сумщини та набувають широкої популярності серед сумчан та гостей області.

Приємно, що область приймає дзюдоїстів з усієї України та закордону вже восьмий раз поспіль. Цього разу до Легкоатлетичного манежу СумДУ з’їхалися найкращі спортсмени з 23 областей України, а також Ізраїлю, Грузії та Азербайджану.

Упродовж 2 днів 300 спортсменів поборються за першість в особистих та командних змаганнях. За їх підсумками мають доукомплектувати склад національної збірної.

У перший день змагань дзюдоїсти розіграли 14 комплектів нагород в особистих змаганнях, другий день продовжують командними поєдинками.