ОСОБИСТА КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

У спортивному залі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів пройшли змагання з особистої командної першості Липоводолинського району з настільного тенісу

У змаганнях взяли участь 7 команд: Липова Долина, Панасівка 1, Панасівка 2, Колядинець, Капустинці, Саї, Синівка. Змагання тривали всього один день, але учасники встигли продемонструвати високий рівень підготовки та захопливу гру.

Особисту першість серед жінок здобули: 1 – Юлія ЛИХОДІД, 2 – Ольга СИТНИК, Вікторія ЯКОВЕНКО.

Особисту першість серед чоловіків отримали: Ярослав ЦЕНДРА, Василь СВИРИД, Юрій ЦЕНДРА.

У командному заліку перемогу здобула команда Панасівської сільської ради 1 (Василь Свирид, Юрій Цендра, Юля Лиходід). Срібло вибороли гравці команди Липоводолинської селищної ради (Олексій Пось, Віктор Ткаченко, Ольга Ситник), а ІІІ місце отримала команда Панасівської сільської ради 2 (Ярослав Цендра, Володимир Яременко, Яна Півень).

Переможців нагороджено кубком та грамотами.

Щиро вітаємо – переможців, призерів та учасників змагань! Дякуємо за чудову гру й бажаємо міцного здоров’я, наснаги та нових спортивних вершин!