Районна газета

Про чемпіонат і не тільки…

Іграми сьомого туру чемпіонату з футболу Липоводолинщини команд територіальних фізкультурно-спортивних клубів завершилося перше коло змагань. В цей день «Старт» був вихідним від матчу, а решта колективів «піднімали на гора» очки в турнірній таблиці. Не поталанило господарям. Вони  усі програли. В Русанівці «Арсенал» з мінімальним рахунком 0:1 поступився «Соколу». Першу перемогу здобув «Янтар». Сільський стадіон в Колядниці виявився щасливим для беївчан, які святкували звитягу над місцевою «Україною» 1:2. Такий же рахунок зафіксовано і в Семенівці.  Липоводолинський  «Легіон» зумів переграти тамтешню «Вікторію».

То ж після першої половини футбольного марафону, який проводить районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» має  ось такий вигляд:

Назва команд

І

В

Н

П

М’ячі

Очки

1. «Сокіл»  (Капустинці)

6

5

1

0

21 :  6

16

2.  «Старт»  (Синівка)

6

4

2

0

18 :  4

14

3.  «Легіон» (Липова Долина)

6

4

1

1

15 : 11

13

4. «Вікторія» (Семенівка)

6

2

0

4

11 : 12

6

5. «Арсенал»  (Русанівка)

6

2

0

4

9 : 13

6

6. «Україна» (Колядинець)

6

1

0

5

7 : 16

3

7. «Янтар»  (Беєво)

6

1

0

5

5 : 24

0

Для прискіпливих вболівальників хочеться повідомити, що з команди «Янтар» знято три очки, так як в четвертому турі цей колектив не виїхав на гру в Липову Долину. Що ж стосується прогнозів на звання чемпіона сезону 2014 року – важко щось говорити. Ясно дише одне, що гостра боротьба буде точитися саме між трьома командами, які в даний час розташувалися на футбольному Олімпу. Та попереду ще рівно половину матчів – то ж і решта учасників не буде статистом у боротьбі за найвищі місця підсумку турнірної таблиці.

Хочеться повідомити і деякі новини, які стосуються нашого футболу. 10 серпня в Липовій Долині пройде турнір з міні-футболу команд ветеранів, який має традиційну назву – «Кубок Незалежності». А у вересні плануються ігри  дитячої Ліги міні-футболу Липоводолинщини. З такою пропозицією виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.М.Дмитрушко. Цей же місяць стане і дебютом для збірної юнаків Липоводолинського району не старших 2001 року народження в змаганнях Сумського обласного осередку дитячо-юнацької Ліги України. В даний час проходить процес формування кращих футболістів, яким не більше тринадцять років. То ж футбольні змагання 2014 року будуть видовищними не лише матчами дорослих команд. 

Микола Клюс – арбітр чемпіонату району з футболу.