Районна газета

ФІНІШНИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ НЕСПОДІВАНОК У РОЗПОДІЛ МІСЦЬ НЕ ВНІС

Найпопулярнішим та наймасовішим видом спорту в районі, без сумніву, є футбол - дитячий, ветеранський, професійний, любительський…

Свідченням цього став і цьогорічний чемпіонат району. Взявши старт ще на початку літа кожні вихідні радували своїх вболівальників команди футбольними баталіями. Окрім тривалості варто відзначити й інтригу змагань, адже за винятком останніх декількох турів боротьба за чемпіонський трофей тривала  чи не всю дистанцію.

Закінчився сезон у неділю, 13 вересня, чотирьма матчами 14 туру.

 

Якщо говорити мовою статистики, то у футбольних баталіях, що фактично вирували на трьох спортивних майданчиках, три перемоги за господарями; двадцять забитих м’ячів, з яких найбільше  у «Альянс-2», найменше – у «Кристал-Метеор»; гольова результативність – майже 7 м’ячів за гру.

З різницею в один м’яч «Вікторія» (с. Семенівка) обіграла «Кристал-Метеор» (с. Московське - с. Суха Грунь), рахунок матчу 2:1, а ФК «Анастасівка» (Роменський район) - третього призера чемпіонату «Олімпік» (смт Недригайлів), рахунок матчу 4:3.

«Альянс-2» (с. Байрак) впевнено переміг «Колос» (с. Василівка, Роменський район), рахунок матчу 8:2.

В четвертій зустрічі, де мали зіграти лідер (уже чемпіон) та аутсайдер турнірної таблиці, останнім зараховано технічну поразку.

За кількістю зіграних матчів, здобутих перемог, «нічиїх» та поразок, забитих та пропущених м’ячів, а відтак, здобутих очок, чемпіонське звання по праву дісталося футболістам команди «Україна-Ельдорадо», друге та третє місця - «Альянс-2» (с. Байрак) та «Олімпік» (смт Недригайлів) відповідно.

Турнірне становище команд після 14 туру L_D CHEMPIONAT _ 14 TYR.jpg