Районна газета

ОГОЛОШЕНО ВІДБІР МУНІЦИПАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» оголошує відбір муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують аграрну біомасу, для надання технічної допомоги з метою розробки інвестиційної документації

Проект надає технічну допомогу обраним муніципальним проектам з 1 жовтня 2018 року до 31травня 2019 року шляхом: фінансування розробки техніко-економічних обґрунтувань; фінансування розробки технічних проектів; надання допомоги в отриманні кредитів та іншого фінансування.

Відповідальні розробники муніципальних проектів, що можуть подавати заявки: муніципалітет, на території якого здійснюється проект; комунальні підприємства, що надають послуги у сфері теплопостачання (теплокомуненерго); комунальні заклади (школи, лікарні, дитячі садки тощо) та/або установи, що утримують їх на балансі (відділи, управління освіти, охорони здоров’я та ін.), що потребують теплопостачання; приватні комерційні юридичні особи, що здійснюють постачання теплової енергії комунальним закладам або в системах централізованого теплопостачання.

Заявки можуть бути подані від муніципальних проектів з усіх областей України. Пріоритет надаватиметься проектам розташованим в наступних областях: Закарпатська, Волинська, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Житомирська, Черкаська, Полтавська.  

Заявки мають бути надіслані Проекту до 18:00, 10 серпня 2018 року на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (Паата Дженелідзе).

Заповнюючи заявку, будь ласка, надайте максимально точні та повні відповіді на всі запитання. Ви можете вільно додавати будь-яку доречну інформацію, яка на Ваш погляд є важливою.

Для отримання Форми заявки та Додатку до неї перейдіть за посиланнями.

Детальну інформацію шукайте за посиланням: http://bioenergy.in.ua/uk/news/zagalni-novini/vidbir-munitsipalnikh-proektiv-u-sferi-teplopostachannia-shcho-vikoristovuiut-agrarnu-biomasu-dlia-nadannia-tekhnichnoyi-dopomogi-vid-proektu-proon-rozvitok-ta-komertsializatsiia-bioenergetichnikh-tekhnologii-u-munitsipalnomu-sektori-v-ukrayini-1/