Районна газета

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Відбулось спільне засідання колегії райдержадміністрації та Громадської ради

Завідувача сектору агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій БОНДАР доповів про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання зернових культур урожаю 2018 року.

ВІДБУВСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні, 21 лютого  2018 року на  засіданні  Громадської ради районної державної адміністрації  відбулось слухання публічного звіту голови   Липоводолинської районної державної адміністрації Івана Яременка  про діяльність районної державної адміністрації  у 2017 році

Керівник району презентував інформацію про проведені заходи, про  виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання реалізації державної політики на місцевому рівні. Ґрунтовно зупинився на питаннях впровадження заходів енергозбереження, оптимізації галузі освіти, розвитку галузі охорони здоров’я, підтримки і допомоги військових.

НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2017 РІК

Відбулося засідання громадської ради при голові Липоводолинської райдержадміністрації Івану Яременку

На засідання були запрошені голови галузевих профспілкових організацій району. Розглядалися питання про стан проведення профілактичної роботи щодо попередження насильства в сім’ї, підведені підсумки роботи за 2017 рік, обговорено та затверджено план роботи громадської ради на 2018 рік. Учасники засідання запропонували в наступному році звернути особливу увагу на стан реформування закладів освіти в районі та створення територіальних громад.

ВИРІШЕННЯ ПОТОЧНИХ ПРОБЛЕМ РАЙОНУ ОБГОВОРЕНО НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Відбулося засідання громадської ради, на якому розглянуті питання про стан та перспективи реформування галузі охорони здоров’я та об’єднання територіальних громад в районі

Головний лікар Липоводолинської центральної районної лікарні Олексій Бадіон  проінформував про нововведення в системі охорони здоров’я та про проблеми, які потрібно вирішувати в центральній районній лікарні. Він розповів як будуть надаватися лікарські послуги населенню району після запровадження нововведень.