Районна газета

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Відбулося чергове засідання громадської ради при Липоводолинській районній державній адміністрації

Засідання проводила голова громадської ради Оксана Живолуп за участю керівника апарату  районної державної адміністрації Миколи Решітька, заступника голови  громадської ради Володимира Штанька та 7 членів громадської ради.

Розглянуті наступні питання: про затвердження орієнтовного плану роботи громадської ради на 2016 рік, про виконання Закону України  щодо декомунізації,  відзначення в районі 27 –ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, різне.

В ході засідання членами громадської ради затверджено перспективний план роботи громадської ради на 2016 рік, проведено обговорення  виконання Закону України по декомунізації та відзначення в районі заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, щодо участі керівництва району в урочистостях, що відбудуться 12 лютого в селищі.

Заступник голови громадської ради при Липоводолинській  районній державній адміністрації  Володимир Штанько вніс додатково на обговорення  питання благоустрою селища. Адже з початком весни роботи буде чимало, і до цього повинна долучитись громадськість,  необхідно вирішувати питання із стихійними сміттєзвалищами,   впорядкувати територію ринку  та тротуари.

Володимир Олексійович акцентував увагу   на недотриманні,  торговельними закладами,  рішення виконкому  Липоводолинської селищної ради  щодо їх роботи в нічний час.

За результатами обговорення питань порядку денного, з урахуванням усіх пропозицій, були прийняті відповідні рішення.

Членами громадської ради  визначені   питання на наступне засідання громадської ради, яке відбудеться  в  квітні  2016 року.