Районна газета

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

22 вересня  2017 року за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Липоводолинській райдержадміністрації

Участь у заході взяв керівник апарату райдержадміністрації, голова ініціативної групи Микола Решітько. Вітаючи громадських активістів Микола Іванович висловив сподівання на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою району та його мешканцями та закликав до злагодженої співпраці на користь соціально–економічного розвитку регіону.

Заслухавши інформацію про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів, обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів ознайомилися з новими кандидатами представників ІГС. Після чого одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при Липоводолинській районній державній адміністрації всіх  представників інститутів громадянського суспільства, які у визначені терміни подали необхідні документи та присутні на зборах.

Після установчих зборів, відбулося організаційне засідання новообраної  Громадської ради. Учасники  детально ознайомилися з положенням та обговорили  подальші дії щодо планування  роботи консультативно-дорадчого органу на поточний рік. На зборах  обрано голову, заступника та секретаря Громадської ради.

Головою стала  Антоніна Копайгора (голова  Липоводолинської  районної організації  Національної  спілки журналістів України). Заступником  голови громадської ради обрано Валентину Мельник (голова Липоводолинської районної  профспілкової організації працівників культури). Функції секретаря громадської ради буде виконувати Лариса Шкура (голова Липоводолинської  районної  організації «Спілки жінок Сумщини»).