Районна газета

ВИРІШЕННЯ ПОТОЧНИХ ПРОБЛЕМ РАЙОНУ ОБГОВОРЕНО НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Відбулося засідання громадської ради, на якому розглянуті питання про стан та перспективи реформування галузі охорони здоров’я та об’єднання територіальних громад в районі

Головний лікар Липоводолинської центральної районної лікарні Олексій Бадіон  проінформував про нововведення в системі охорони здоров’я та про проблеми, які потрібно вирішувати в центральній районній лікарні. Він розповів як будуть надаватися лікарські послуги населенню району після запровадження нововведень.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Буряченко  зупинився на процедурі об’єднання територіальних громад в районі та висловив переконання про необхідність проведення роз’яснюючої роботи серед населення з порушеного питання. Він наголосив на перспективі бюджетного фінансування та розвитку об’єднаних територіальних громад.

Голова райдержадміністрації Іван Яременко, який взяв участь в роботі громадського формування, проінформував учасників зібрання про стан вирішення питань, піднятих на попередньому засіданні ради.