Районна газета

УВАГА! ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

21 липня будуть проводитися позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України

Для уникнення виникнення надзвичайних ситуацій та провокацій Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до мешканців Липоводолинського району. Шановні громадяни:

- дотримуйтесь правил пожежної безпеки та протипожежного режиму на виборчих дільницях;

- не паліть та не користуйтесь відкритим вогнем на дільницях;
- ознайомтесь зі схемою евакуації виборчої дільниці та розміщенням первинних засобів пожежогасіння.

ЗБЕРЕЖЕМО ВРОЖАЙ ВІД ПОЖЕЖ

Незабаром у районі розпочнуться жнива. Перед хліборобами постає одне з найважливіших завдань - вчасно і без втрат зібрати врожай. Йдеться не лише про те, щоб не допустити їх при косовиці та обмолоті, а й вберегти масиви від пожеж

За останні роки втрати врожаю від вогню вдалося звести до мінімуму, але все ж по Україні мають випадки загорань техніки, грубих кормів, хлібних масивів. Під час жнив у вогню є чимало спільників: жарка погода, вітер, непогашений сірник, тліючий недопалок, розпалені біля хлібного масиву багаття, перегріті вузли машин. Все це може спричинити пожежу. Отже всі, хто обслуговує техніку на жнивах, мають беззастережно дотримуватись правил пожежної безпеки.

ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У БАЙРАЦЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ

Днями в Байрацькому навчально-виховному комплексі було проведено показовий День цивільного захисту на який запрошені представники районної державної адміністрації, 17 Державної пожежної рятувальної частини та викладачі предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів району

Учні удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН НЕ РИЗИКУВАТИ ЖИТТЯМ, ВИХОДЯЧИ НА КРИГУ!

Замерзлі водойми країни продовжують атакувати любителі зимової риболовлі

У гонитві за кожною рибиною вони дуже часто нехтують власною безпекою, тим самим провокуючи надзвичайну подію. Попередити рибалок про ризики перебування на льоду, на водойми приходять і рятувальники ДСНС.

Щодня фахівці Служби порятунку відвідують замерзлі річки та озера, де спілкуються з громадянами про правила безпеки.

УВАГА! В ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ ДІЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ

 

У зв'язку з погіршенням погодних умов на Липоводолинщині функціонують 23 стаціонарних пункти обігріву, які  готові до відвідування громадянами

У зимовий період, під час низьких температур повітря та з погіршенням погодних умов обов’язково буде надана допомога, особливо соціально незахищеним громадянам, які звернуться до пунктів обігріву.

Інформація про пункти обігріву.