Районна газета

ОБЕРЕЖНО! СЛИЗЬКІ ДОРОГИ ЗБІЛЬШУЮТЬ РИЗИК ВУЛИЧНОГО ТРАВМАТИЗМУ

Прийшла довгождана зима, виходячи на вулицю, особливо в ті дні, коли "плюс" на вулиці міняється на "мінус" або навпаки, треба оцінювати кожен свій крок

Головне правило поведінки на дорозі взимку - подвоєна увага і підвищена обережність!

Коли ви рухаєтеся по тротуару, то не поспішайте, не біжіть, бо можете посковзнутися і впасти.

Ніколи не ковзайтеся, щоб не збити інших людей, які рухаються поруч, а ще тому, щоб не виїхати на проїжджу частину, бо це дуже небезпечно.

Не ходіть близько біля краю тротуару, щоб вас не зачепила машина, яка випадково втратила керування.

У відлигу на вулиці з'являються підступні калюжі, під якими ховається лід. Дорога стає дуже слизькою! Тому при переході через проїжджу частину краще почекати, поки не буде проїжджаючих машин. Ні в якому разі не бігти через проїжджу частину, навіть на переході! Переходити тільки кроком і бути уважним.

Ніколи не чіпляйтеся до транспортних засобів, щоб прокататися з «вітерцем». Це може призвести до тяжких трагічних наслідків.

Ніколи не спускайтеся на санчатах або лижах з гірки , що веде на дорогу.

Не грайтеся в рухливі ігри поблизу проїжджої частини. Не штовхайтеся, щоб не потрапити під колеса автомобіля.

Коли чекаєте на зупинці громадський транспорт, ніколи не ставайте на край тротуару, тому що можете посковзнутися самі, або ненароком хтось може штовхнути вас, і ви потрапите під колеса транспортного засобу.

Обходьте транспортні засоби дуже уважно, коли обмежена чи недостатня видимість. Зимова дорога криє в собі небезпеку, тому зосередьте на ній всю увагу.

Залізниці взимку також небезпечні, адже скрізь слизько. Якщо виникає потреба перейти залізничну колію, то будьте уважні.

Пам'ятайте, краща профілактика зимових травм - це обережність і обачність! І як каже народна мудрість: «Береженого і Бог береже».