Районна газета

АВТОМОБІЛЬ МАЄ БУТИ ПІДГОТОВЛЕНИЙ ДО ЗИМИ

Служба автомобільних доріг у Сумській області нагадує, що неготовність автомобілів до зими підвищує ризик виникнення надзвичайних ситуацій

Відомство застерігає, що у зв’язку із погодними умовами на території Сумщини та України зросла небезпека виникнення аварій, почастішали випадки утворення заторів, з’їзду автомобілів на узбіччя.

Служба автомобільних доріг у Сумській області звертається до водіїв, і в першу чергу автомобільних перевізників, із закликом бути уважними та обережними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху. Крім того, наголошують на необхідності зміни гуми на зимову, перевірки гальм та укомплектування автомобіля додатковим інвентарем (противідкатні упори, ланцюги протиковзання, буксирувальний трос, лопата автомобільна тощо).

У випадку непередбачуваних ситуацій під час руху автошляхами водії можуть звернутися до 50 пунктів обігріву, що діють в області, - нагадують дорожники.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автошляхах області працює цілодобова гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами: 700-281 та 050-307-56-92.