Районна газета

ОПЕРАТИВНО РЕАГУВАТИ НА УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Грицая відбулось засідання районного штабу з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в зимовий період

На порядок денний виносилось питання про забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням енергозабезпечення населених пунктів.

Заслухавши та обговоривши інформації та пропозиції щодо забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події у період ускладнення погодних умов оперативний штаб вирішив:

  1. Виконавчим комітетам селищної та сільських рад, суб’єктам господарювання Липоводолинського району забезпечити утримання у проїжджому стані вулиць та доріг населених пунктів.
  2. Філії «Липоводолинський Райавтодор» постійно проводити моніторинг стану проїзду транспорту на автомобільних шляхах, своєчасно залучати необхідну кількість техніки для розчищення доріг району.
  3. Липоводолинському районному відділенню поліції ГУНП України в Сумській області забезпечити регулювання автомобільного руху для безперешкодної роботи спеціальної техніки і попередження утворення транспортних заторів на дорогах.
  4. Липоводолинській центральній районній лікарні забезпечити своєчасне надання медичної допомоги потерпілим.
  5. Липоводолинській дільниці Роменського району електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго» вжити дієвих заходів для забезпечення безперебійного енергопостачання населених пунктів та забезпечити надійну роботу обладнання підстанцій, енергетичних мереж.

У разі виникнення надзвичайної події негайно інформувати сектор з питань цивільного заисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Липоводолинської райдержадміністрації за телефонами 5-16-70 або 5-15-75.