Районна газета

ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ НА НАЛЕЖНИЙ РІВЕНЬ

На засіданні колегії Липоводолинської райдержадміністрації розглянуто питання «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території Липоводолинського району за 2019 рік»

Начальник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрій СМІТІЯ заакцентував увагу на функціонуванні підрозділів місцевої пожежної охорони, проінформував про пожежі, які сталися на території району у минулому році, про причини їх виникнення, про завдану ними шкоду.

Доповідач наголосив, що проведені у 2019 році перевірки об’єктів щодо стану цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки показали, що залишаються не усунутими ряд суттєвих недоліків, які можуть спричинити виникнення пожеж. Було запропоновано ряд заходів для покращення протипожежного стану.  

Голова Липоводолинської райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО зазначив, що посадовці повинні вжити необхідні заходи, адже є недоліки, які можна зробити з мінімальними затратами. Він також звернув увагу на функціонуванні пожежних автомобілів, дієвості пожежних водоймищ.