Районна газета

ПРОВЕДЕНІ ПОКАЗОВІ НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

На базі  Липоводолинської центральної районної лікарні   відбулись показові навчання з цивільного захисту, згідно окремого рішення засідання Урядового комітету соціально-економічного розвитку та з питань міжнародного співробітництва від 5 вересня 2014 року

«З початком загострення суспільно-політичної ситуації в країні, виникає  потреба у додатковій підготовці населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема і  шляхом відпрацювання алгоритму практичних дій органів управління та служб цивільного захисту щодо організації евакуації і укриття», - зазначив Юрій Бурих, завідувач  сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Липоводолинської районної державної адміністрації.

Навчання пройшли на високому рівні. Працівники ЦРЛ отримали консультаційно-методичну допомогу. Фахівці Управління ДСНС України в Липоводолинському районі ознайомили  з основними вимогами безпеки, продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання і техніку, що залучається до гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру.

Тож  працівники лікарні  на практиці закріпили свої знання. Відпрацювали практичні дії протипожежної ланки, вміння поводитися в умовах інших надзвичайних ситуацій, надавати першу медичну допомогу потерпілим.

У ході занять дано вичерпні відповіді на запитання слухачів, обговорено та проаналізовано проблемні питання.