Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Липоводолинської районної державної адміністрації

Інформація для виборців

Особистий  кабінет виборців 

 

З 3 ЛИСТОПАДА ЦЬОГО РОКУ ОФІЦІЙНО РОЗПОЧАЛИСЯ ВИБОРЧІ ПРОЦЕСИ

Про це повідомила під час розширеної апаратної наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Людмила ЧАЙКА

На 23 грудня 2018 року призначено місцеві вибори  в Синівській об’єднаній територіальній громаді. Берестівська сільська виборча комісія у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Берестівської сільської ради по виборчому округу № 9 призначила на 23 грудня 2018 року проміжні вибори депутата сільської ради.

ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ПІДВИЩИЛИ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

 

З 25 по 27 вересня 2018 року у Сумському центрі післядипломної освіти  для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців області проводилися навчання по підвищенню кваліфікації: короткостроковий семінар “Використання новітніх інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи” та тренінг  “Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями”.

ТРИВАЄ УТОЧНЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ РЕЄСТРУ

 В зв’язку з очікуваними першими виборами в Синівській об’єднаній територіальній громаді, враховуючи процес створення Липоводолинської об’єднаної територіальної громади, відповідно до плану роботи відділу та на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 1 червня 2018 року № 192-ОД “Про звірку даних Державного реєстру виборців” тривають заходи з уточнення відомостей Реєстру.

Так, станом на 23 серпня 2018 року здійснено звірку даних Державного реєстру виборців з погосподарським книгами 14 сільських рад. В ході роботи опрацьовано 49 сіл району, перевірено 3561 будинок та персональні дані  8342 виборців.

РОЗПОЧАТО ЗВІРКУ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

 З метою реалізації принципу загального виборчого права та повноти і цілісності відомостей  Державного реєстру виборців, відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 1 червня 2018 року № 192-ОД “Про звірку даних Державного реєстру виборців”, розпочато звірку даних Реєстру з обліковими даними селищної, сільських рад рад.

Так, станом на 25 червня 2018 року працівниками відділу проведено звірку даних Реєстру з обліковими даними погосподарських книг трьох сільських рад. За результатами проведеної роботи  направлено запити до Байрацької, Берестівської та Беївської сільських рад щодо уточнення персональних даних 217 виборців.