Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Липоводолинської районної державної адміністрації

Інформація для виборців

Особистий  кабінет виборців 

 

ПОНОВЛЕННЯ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ — НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

Згідно плану роботи відділу ведення Державного реєстру виборців 27 червня 2017 року відбулася нарада з відповідальними особами за подання відомостей про виборців Липоводолинського районного суду, районного сектору УДМС, районного відділу ДРАЦС, Територіального центру, центральної районної лікарні

В ході наради здійснено аналіз співпраці відділу Реєстру з установами, що здійснюють подачу відомостей про виборців в 2017 році. Особливу увагу приділено ознайомленню з розпорядженням голови РДА від 15 червня 2017 року № 283-ОД “Про організацію подання відомостейпро виборців відділу ведення Державного реєстру виборців”.

УТОЧНЕНО ВІДОМОСТІ РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ


11 серпня цього року прац
івниками відділу здійснено виїзд в Московську та Калінінську сільські ради.

       В ході роботи керівником відділу оглянуто приміщення для голосування та дільничних виборчих комісій щодо доступності до них осіб з обмеженими фізичними можливостями.

      В Московській сільській раді також проведено звірку облікових даних погосподарських книг з відомостями Державного реєстру виборців щодо громадян 1997-1999 років народження. По виявленим розбіжностям направлений  запит до органу реєстрації Московської сільської ради для документального підтвердження та подальшого внесення відповідних змін в Державний Реєстр виборців.

ТЕТЯНУ ШАПОШНИК ОБРАНО ДЕПУТАТОМ КАЛІНІНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

14 травня 2017 року відбулися проміжні вибори депутата Калінінської сільської ради по одномандатному виборчому округу № 12

Округ № 12 — це частина с. Суха Грунь Калінінської сільської ради, який включає будинки з № 11 по № 57 вулиці Молодіжної. До виборчого бюлетеня з місцевих виборів було включено два кандидати. За результатами голосування з перевагою в 5 голосів перемогу здобула Шапошник Тетяна Антонівна. Всього участь у голосуванні взяло 30 (56,6%) із 53 громадян включених до уточненого списку для голосування. Шапошник Тетяна Антонівна 1993 року народження, позапартійна, знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років.

 

ДІЛЬНИЧНА КОМІСІЯ ОТРИМАЛА УТОЧНЕНІ СПИСКИ

Згідно календарного плану з підготовки та проведення проміжних виборів депутатаКалінінської сільської ради по одномандатному виборчому округу №12 11 травня 2017 року в приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців відбулася передача уточнених списків виборців дільничній виборчій комісії

Додатково для голови дільничної виборчої комісії організовано навчання щодо роботи зі списками виборців та організації підготовки проведення голосування 14 травня 2017 року. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Людмила Чайка зупинилася на деталях роботи зі списком виборців, процедурі внесення змін до списку, акцентувала увагу на організації голосування для нездатних самостійно пересуватися.