Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Липоводолинської районної державної адміністрації

Інформація для виборців

Особистий  кабінет виборців 

 

ЗДІЙСНЕНО ПЕРЕВІРКУ ДОТРИМАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

Посадовими особами Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Сумській області проведено цільову перевірку стану технічного захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законом, в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців” відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації

РІШЕННЯМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЛІКВІДОВАНО ВИБОРЧУ ДІЛЬНИЦЮ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

За останні роки вибори в Україні відбуваються досить часто. І тому, відповідно до законодавства, по всій території України виборчі дільниці утворені на постійній основі

Це звичайно дуже добре, адже виборці заздалегідь вже знають куди необхідно прийти щоб проголосувати. Липоводолинці звикли до того, що виборчі дільниці знаходяться в одному і тому ж місці, а в разі проведення виборів спокійно йдуть до своєї дільниці. Але час плине, відбуваються зміни і в    законодавстві, і в суспільстві, і вжитті.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ: 5 ПРОСТИХ КРОКІВ ДЛЯ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

Прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців

З 1 липня до 10 вересня 2020 року необхідно прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців за фактичним місцем проживання. Знайти свій відділ ДРВ, який відноситься до адреси, що стане новою виборчою адресою можна на сайті Державного реєстру виборців в розділі «Органи реєстру» у вкладці «Відділи ведення реєстру».

ЯК ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ 2020

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання.

 Виборчою адресою особи є адреса, за якою зареєстровано її місце проживання. Водночас Виборчий кодекс закріпив можливість «прив'язати» виборчу адресу виборця не лише до місця зареєстрованого проживання, а й до фактичного місця проживання.