Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Липоводолинської районної державної адміністрації

Інформація для виборців

Особистий  кабінет виборців 

 

РОЗПОЧАЛИ АКТИВНУ РОБОТУ ДІЛЬНИЧІ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ З ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

Згідно календарного плану з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України проведено навчання  керівного складу дільничних виборчих комісій

Розпочинаючи навчання начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадмінстрації Людмила ЧАЙКА привітала представників дільничних комісій з  початком роботи. Вона зупинилася на деталях роботи зі списками виборців, процедурі уточнення та внесення змін до списків, акцентувала увагу на організації голосування для нездатних самостійно пересуватися.

ПАРЛАМЕНТСЬКА ВИБОРЧА КАМПАНІЯ 2019

Позачергові вибори до Верховної Ради України відбудуться 21 липня цього року

Що цікаве буде для виборця на цих виборах і які права у нього є? Перш за все, знову маємо змішану систему виборів, точніше пропорційно-мажоритарну. Обирати будемо за двома виборчими бюлетенями, з яких один – пропорційний, тобто партійний, інший – мажоритарний, тобто персональний. У першому бюлетені буде список політичних партій, а в другому список громадян, які виявили бажання служити в якості народного депутата.

ТИМЧАСОВО ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ МОЖНА БЕЗ ПІДТВЕРДЖУЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси"

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів  чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

ДІЛЬНИЧНІ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ ОТРИМАЛИ ПОПЕРЕДНІ СПИСКИ ВИБОРЦІВ

Згідно з Законом України «Про вибори Президента України» відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації виготовлені та 14 березня 2019 року передані дільничним виборчим комісіям попередні списки виборців для голосування 31 березня 2019 року

З метою надання методичної та практичної допомоги по роботі зі списками виборців представники комісій отримали інформаційні пам’ятки та зразки повідомлень про внесені зміни.