Районна газета

СПІЛЬНА РОБОТА — ДІЄВИЙ РЕЗУЛЬТАТ

15 березня 2017 року в райдержадміністрації для секретарів сільських рад відбувся семінар-навчання

В ході заходу розглядалося й питання співпраці сільських рад з відділом ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації.

Начальник відділу Людмила Чайка інформуючи з питань порядку денного,  в першу чергу звернула увагу на необхідність моніторингу призначення місцевих виборів. Вона нагадала про своєчасність  реагування на дострокове припинення повноважень сільських депутатів та обов’язкове інформування відділу ведення Реєстру виборців.

Виступаюча зупинилася й на  важливості надання інформацій щодо присвоєння номерів новим будинкам та зміну нумерації існуючих будинків. Під час навчання обговорено й стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців за січень – лютий 2017 року. Проаналізовано типові помилки, які допускаються при поданні таких відомостей, наголошено на необхідності підвищення їх якості.

Завершуючи виступ Людмила Чайка зауважила, що одним з напрямків роботи відділу в даний час є підтримка довідника виборчих дільниць, що діють на постійній основі  в актуальному стані.