Районна газета

ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ПІДВИЩИЛИ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

 

З 25 по 27 вересня 2018 року у Сумському центрі післядипломної освіти  для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців області проводилися навчання по підвищенню кваліфікації: короткостроковий семінар “Використання новітніх інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи” та тренінг  “Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями”.

 

У цих навчаннях активну участь взяли фахівці відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Липоводолинської райдержадміністрації головний спеціаліст Віктор ГЛУМНИЙ та начальник Людмила ЧАЙКА.

  У ході лекцій та тематичних зустрічей семінару начальники відділів Реєстру виборців обговорили особливості реалізації вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” та удосконалення роботи щодо ведення діловодства.  Також були розглянуті питання організації та проведення перших виборів депутатів і старост об’єднаних територіальних громад, основні положення антикорупційної політики в Україні, етичні засади ділового спілкування державних службовців та інші. Наступного дня слухачі семінару відвідали відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Путивльської райдерждміністрації, де по завершенні навчання отримали відповідні сертифікати.

Як ефективно взаємодіяти органам Державного реєстру виборців з територіальними виборчими комісіями, обговорили під час тренінгу спеціалісти відділів ведення Державного реєстру виборців з тренерами заходу. Основною метою навчання було підвищення обізнаності працівників органів Державного реєстру виборців щодо виборчого законодавства та особливостей організації виборчого процесу для кожного виду виборів. Учасники тренінгу отримали нові знання і поділитися досвідом, а найголовнішою частиною зустрічі стала робота над помилками під час заповнення повідомлень до ЦВК.