Районна газета

ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

Шановні виборці!

У зв’язку з призначенням чергових виборів Президента України на  31 березня 2019 року, з метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян  відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Липоводолинської районної державної адміністрації запрошує вас перевірити правильність персональних даних, внесених до Реєстру

При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можна не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”.

Не залишайте перевірку на останній день! Якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким нещодавно виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них.

Відділ розташований на 1 поверсі (кабінет № 2) будівлі райдержадміністрації за адресою: смт Липова Долина, вул.Полтавська, 37. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном  5-10-80.

Звертаючись до нас ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить  проголосувати за обраного  кандидата!