Районна газета

ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ПОДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ВИБОРЦІВ

 В зв’язку з необхідністю підготовки до голосування на чергових виборах Президента України 28 лютого 2019 року відбулася нарада при керівникові апарату районної державної адміністрації МИКОЛІ РЕШІТЬКУ з керівниками та відповідальними особами суб’єктів подань відомостей про виборців щодо своєчасного подання ними інформацій для складання попередніх та уточнених списків виборців.

 Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців ЛЮДМИЛА ЧАЙКА коротко ознайомила присутніх з особливостями виборчого процесу. Вона детально зупинилася на строках подання відомостей  для складання попередніх та уточнених списків виборців у березні 2019 року, звернула увагу на правильному оформленні інформацій та своєчасному їх надходженні до відділу.

 

В ході проведення наради обговорювалися також питання чергування працівників відділу в вихідні  дні березня, особливостей звернення громадян щодо перевірки своїх даних в Державному реєстрі виборців як безпосередньо до відділу так і через Кабінет виборця на сайті Центральної виборчої комісії, порядка тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Головний спеціаліст відділу ВІКТОР ГЛУМНИЙ звернув увагу на терміновість розгляду звернень та запитів відділу, щодо уточнення даних виборців, неточностях які зустрічаються при опрацюванні поданих інформацій.