Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ

Липоводолинська  райдержадміністрація оголошує конкурс із визначення підприємства (організації), що буде залучено до підготовки конкурсу  з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

Основні умови конкурсу

Конкурс є відкритим для всіх претендентів, що відповідають наступним вимогам:

 

- не представляти інтереси окремих автомобільних перевізників  або здійснюють пасажирські перевезення;

- на час проведення конкурсу не являється банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство, або який перебуває  у стадії ліквідації;

- має фахівців у галузі автомобільного транспорту та досвід роботи не менше як 3 роки з питань організації пасажирських перевезень. 

Для участі в конкурсі претенденти до 15.02.2016  подають у відділ економіки райдержадміністрації за адресою: 42500, Сумська обл., смт. Липова Долина, вул. Леніна, 32 такі документи:

- заяву на участь у конкурсі;

- довідку податкової інспекції про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію;

- копію Статуту (положення) про підприємство (організацію).

Засідання конкурсного комітету відбудеться  22.02.2016 о  10 год. в Липоводолинській райдержадміністрації за адресою: 42500, Сумська обл., смт Липова Долина, вул. Леніна, 32.

Форми документів та інформацію щодо умов проведення конкурсу надає відділ економіки Липоводолинської райдержадміністрації.

Довідки за телефоном: 51748 

                                                                                                             Конкурсний комітет