Районна газета

ПОРАДИ ВОДІЯМ ЩОДО КЕРУВАННЯ АВТО У СКЛАДНИХ ПОГОДНИХ УМОВАХ

Керування автомобілем - досить складний процес навіть в гарну погоду, а якщо на вулицях і дорогах мокре опале листя, туман, дощ або й навіть ожеледиця, то все ускладнюється в декілька разів. Навіть досвідченому водієві зі стажем доводиться нелегко, не кажучи про новачків чи аматорів

Наприкінці осені – на початку зими погода надзвичайно мінлива, тож вирушаючи в дорогу водій повинен бути готовий до будь-яких її змін. У дощову погоду погіршується не тільки видимість на проїжджій частині, але і зчеплення коліс автомобіля з дорогою, тому будьте уважні і дотримуйтесь швидкісного режиму, щоб уникнути втрати керованості і небезпечного збільшення гальмівного шляху.

ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКЦІЇ «16 – ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Серед жителів селища Липова Долина дільничні офіцери поліції провели заходи у рамках «16 – днів проти насильства»

Переважна більшість учасників акції були жінки. Адже місцевим правоохоронцям доводилось неодноразово виїжджати на повідомлення громадян про сімейні конфлікти, де в переважній більшості правопорушниками були чоловіки.

НАЧАЛЬНИК ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ОЛЕКСАНДР ГРЕСЬ ПРОВІВ ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН У ТРЬОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РАЙОНУ

Всі бажаючі змогли звернутись до керівника поліції району зі своїми скаргами, проблемами та пропозиціями

Сам Олександр ГРЕСЬ стверджує: робота у даному напрямку дозволяє не лише посилити співпрацю правоохоронців з населенням, а й дізнатись про проблеми громадян та вчасно допомогти у їх вирішенні на місцях.

СБУ ВИЯВИЛА НА СУМЩИНІ ПІДПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО НЕБЕЗПЕЧНИХ ТОВАРІВ ІЗ КОНТРАФАКТНОЇ СИРОВИНИ З РФ

У Сумській області СБУ викрила та блокувала підпільне виробництво небезпечної продукції, яку великими партіями реалізовували під виглядом товарів широкого вжитку

Оперативники спецслужби встановили, що група жителів регіону протягом 2018-2019 років незаконно переправила з РФ на територію України майже 600 тонн рідини, яка на 98% складалася з метилового спирту. Для переміщення підакцизного товару за нульовою митною ставкою та уникнення сплати акцизного збору у розмірі 245 євро за тисячу літрів сировини, зловмисники ввозили вантаж під виглядом розчинника для лакофарбового покриття.