Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

 

ВІЗИТ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

26 липня 2017 року з метою з’ясування умов проживання, соціально-побутових потреб та проблем з працевлаштуванням, члени спостережної комісії спільно з  головою Калінінської сільської ради Віктором Нестеренком відвідали умовно-достроково звільненого жителя  с.Веселе Калінінської сільської ради.

У СУМАХ СБУ ВИКРИЛА ТІНЬОВИЙ ЦЕНТР, ПРИЧЕТНИЙ ДО ФІНАНСУВАННЯ ТЕРОРИЗМУ

Підпільну структуру, що займалася незаконними валютними операціями та легалізацією коштів, отриманих підприємствами на тимчасово окупованих територіях, викрила у Сумах Служба безпеки України

Зловмисники орендували три офіси, в яких проводилися операції з легалізації прибутків, одержаних підприємствами ОРДЛО. Потім готівка (російські рублі) переправлялася на тимчасово окуповані бойовиками території. При цьому використовувалися обігові кошти низки російських банків, які ділки контрабандним шляхом завозили з Росії до України.

ДО УВАГИ РОЗБІЙНІ НАПАДИ

 

Слідчим суддею Липоводолинського районного суду Сумської області за клопотанням слідчих СВ Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області погодженими із начальником Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури обрано запобіжні заходи без права застави 4 підозрюваним особам у вчиненні розбійного нападу, який стався 15.06.2017 в  с. Саї на 2 потерпілих

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

 

Слідчим суддею Липоводолинського районного суду Сумської області за клопотаннями слідчих СВ Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області погодженими із прокурорами Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою відносно місцевих жителів Липоводолинського району, які підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України, тобто незаконне заволодіння транспортними засобами.