Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

 

СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ ПРОВЕЛА ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Грицая  відбулось засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

Члени комісії заслухали начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилу Костян, яка доповіла про роботу служби у справах дітей Липоводолинської районної  державної адміністрації щодо реалізації в районі державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячої безпритульності та директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анну  Петрюченко, яка інформувала   про  соціальну підтримку умовно засуджених неповнолітніх та молоді.

РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ ОНОВЛЕНА РОМЕНСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Внаслідок реформування органів прокуратури припинила свою діяльність Роменська міжрайонна прокуратура. Натомість з 15 грудня 2015 року в м. Ромни розпочала свою роботу оновлена Роменська місцева прокуратура, юрисдикція якої розповсюджується на територію міст Ромни і Лебедин, а також Роменського, Лебединського, Недригайлівського та Липоводолинського районів

Її керівником призначено старшого радника юстиції Кузченка В.О. Посаду першого заступника керівника Роменської місцевої прокуратури обійняв старший радник юстиції Гриценко А.О., заступників – радник юстиції Ковтун О.М. та юрист 1 класу Лук’яненко Ю.В.

На засіданні спостережної комісії

На засіданні спостережної комісії доповідав О.В. Солоніков,  капітан міліції, який повідомив присутніх, що працівниками Липоводолинського РВ УМВС України в Сумській області постійно здійснюються відповідні оперативно-профілактичні заходи направлені на виявлення і документування кримінальних та адміністративних правопорушень вчинених дітьми та відносно них. З цією метою на території обслуговування постійно відпрацьовуються розважальні заклади, місця скупчення молоді та навчальні заклади.

В поточному році працівниками Липоводолинського РВ УМВС виявлено 5 злочинів вчинених неповнолітніми особами, поставлено на профілактичний облік КМСД за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень 7  неповнолітніх осіб.

Профілактичні заходи під умовною назвою «Канікули»

З 26 жовтня по 08 листопада 2015 року у Липоводолинському районі проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Канікули» з метою виявлення дітей, що залишились без догляду дорослих, проведення профілактичних бесід з батьками діти, яких перебувають на профілактичних обліках у Липоводолинському РВ УМВС. Основна увага буде спрямована на дотримання закладами торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. У ході відпрацювань працівниками міліції будуть виявляться дорослі особи, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, наркоманію, а також перевірятиметься можливе втягнення малолітніх дітей у зайняття жебрацтвом. По закінченню операції зазначені профілактичні заходи не припинятимуться, а перебувають на особливому постійному контролі.