Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

 

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ НАРАДИ КЕРІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

В  приміщенні Роменської місцевої прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів  регіону

На нараду були запрошені представники правоохоронних органів, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Ромни та м. Лебедин, а также  Роменського, Лебединського, Липоводолинського, Недригайлівського районів.

Від Липоводолинського району були присутні керівник апарату районної державної адміністрації Микола  Решітько, голова районної ради Віктор Литвиненко, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  районної державної адміністрації Олександр  Пономаренко.

СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ ПРОВЕЛА ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Грицая  відбулось засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

Члени комісії заслухали начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилу Костян, яка доповіла про роботу служби у справах дітей Липоводолинської районної  державної адміністрації щодо реалізації в районі державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячої безпритульності та директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анну  Петрюченко, яка інформувала   про  соціальну підтримку умовно засуджених неповнолітніх та молоді.

РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ ОНОВЛЕНА РОМЕНСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Внаслідок реформування органів прокуратури припинила свою діяльність Роменська міжрайонна прокуратура. Натомість з 15 грудня 2015 року в м. Ромни розпочала свою роботу оновлена Роменська місцева прокуратура, юрисдикція якої розповсюджується на територію міст Ромни і Лебедин, а також Роменського, Лебединського, Недригайлівського та Липоводолинського районів

Її керівником призначено старшого радника юстиції Кузченка В.О. Посаду першого заступника керівника Роменської місцевої прокуратури обійняв старший радник юстиції Гриценко А.О., заступників – радник юстиції Ковтун О.М. та юрист 1 класу Лук’яненко Ю.В.

На засіданні спостережної комісії

На засіданні спостережної комісії доповідав О.В. Солоніков,  капітан міліції, який повідомив присутніх, що працівниками Липоводолинського РВ УМВС України в Сумській області постійно здійснюються відповідні оперативно-профілактичні заходи направлені на виявлення і документування кримінальних та адміністративних правопорушень вчинених дітьми та відносно них. З цією метою на території обслуговування постійно відпрацьовуються розважальні заклади, місця скупчення молоді та навчальні заклади.

В поточному році працівниками Липоводолинського РВ УМВС виявлено 5 злочинів вчинених неповнолітніми особами, поставлено на профілактичний облік КМСД за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень 7  неповнолітніх осіб.