Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

 

ДО УВАГИ РОЗБІЙНІ НАПАДИ

 

Слідчим суддею Липоводолинського районного суду Сумської області за клопотанням слідчих СВ Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області погодженими із начальником Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури обрано запобіжні заходи без права застави 4 підозрюваним особам у вчиненні розбійного нападу, який стався 15.06.2017 в  с. Саї на 2 потерпілих

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

 

Слідчим суддею Липоводолинського районного суду Сумської області за клопотаннями слідчих СВ Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області погодженими із прокурорами Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою відносно місцевих жителів Липоводолинського району, які підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України, тобто незаконне заволодіння транспортними засобами.

ПРО ВЧИНЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ

Слідчим суддею Липоводолинського районного суду Сумської області за клопотанням слідчих СВ Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області погодженими із начальником Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту відносно жителя одного із сіл Липоводолинського району, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 153 КК України, тобто насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом.

НА СУМЩИНІ СБУ ПРИПИНИЛА МАСШТАБНЕ РОЗКРАДАННЯ НАФТОПРОДУКТІВ ДЕРЖАВНОГО ТОВАРИСТВА

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури припинили масштабне розкрадання нафтопродуктів державного товариства

Правоохоронці встановили, що група зловмисників з різних регіонів країни регулярно «врізалася» у нафтопроводи держпідприємства для відкачування продукції. Ділки автоцистернами вивозили нафтопродукти до сусідніх з Сумщиною областей, де переробляли у пальне на підпільних міні-заводах для подальшої реалізації.

За попередніми підрахунками, зловмисники встигли викрасти з нафтопроводів продукцію на майже шістдесят мільйонів гривень.