Районна газета

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ!

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в прокуратурі Сумської області функціонує «телефон довіри» та «електронна скринька довіри»

Інформація про корупційні правопорушення, вчинення інших ганебних вчинків, а також про порушення закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та держави, якщо не будуть негайно усунуті, стосовно працівників прокуратури Сумської області приймається на «телефон довіри» у робочий час (понеділок – четвер) з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45), на «електронну пошту довіри» - цілодобово.

Приймання повідомлень на  «телефон довіри»  та «електронну пошту довіри» в прокуратурі  області здійснює старший прокурор  відділу  запобігання  та протидії корупції у територіальних  прокуратурах управління внутрішньої  безпеки Генеральної прокуратури України, дислокований у прокуратурі Cумської області.

«Телефон довіри» прокуратури Сумської області: (0542) 22-02-14 

 «Електронна пошта довіри»:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.