Районна газета

Профілактичні заходи під умовною назвою «Канікули»

З 26 жовтня по 08 листопада 2015 року у Липоводолинському районі проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Канікули» з метою виявлення дітей, що залишились без догляду дорослих, проведення профілактичних бесід з батьками діти, яких перебувають на профілактичних обліках у Липоводолинському РВ УМВС. Основна увага буде спрямована на дотримання закладами торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. У ході відпрацювань працівниками міліції будуть виявляться дорослі особи, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, наркоманію, а також перевірятиметься можливе втягнення малолітніх дітей у зайняття жебрацтвом. По закінченню операції зазначені профілактичні заходи не припинятимуться, а перебувають на особливому постійному контролі.

     

    Як зазначає начальник Липоводолинського РВ УМВС Андрій Володимирович Сердюк,- всі діти мають право на дитинство, ми по можливості забезпечуємо дотримання прав і свобод неповнолітніх жителів нашого району. Той, хто прагне позбавити когось із дітей наданих їм законом можливостей буде обов’язково притягнутий до відповідальності.

          26 жовтня 2015 року відповідно зареєстровано факт куріння неповнолітнім сигарет у одному із навчальних закладів Липоводолинського району. За дані дії неповнолітнього притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 175.1 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» повторно протягом року, за що малолітній правопорушник сплатить штраф від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 28 жовтня 2015 року оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей Солоніковим Олександром Вікторовичем одну із жительок смт Липової Долини до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків повторно протягом року. Дана особа постійно вживає спиртні напої та не доглядає за своїм малолітнім сином.

         Шановні громадяни! Якщо ви стаєте свідком неналежного виконання батьками своїх обов’язків, то негайно повідомляйте про такі факти до Липоводолинського районного відділу міліції, реакція буде миттєвою.