Районна газета

ДО УВАГИ РОЗБІЙНІ НАПАДИ

 

Слідчим суддею Липоводолинського районного суду Сумської області за клопотанням слідчих СВ Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області погодженими із начальником Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури обрано запобіжні заходи без права застави 4 підозрюваним особам у вчиненні розбійного нападу, який стався 15.06.2017 в  с. Саї на 2 потерпілих

Нагадаю, що 14.06.2017 близько о 22 годині 4 осіб, а саме: В. мешканець Роменського району, 1979 року народження, раніше судимий, Г. уродженець м. Кутаїсі, громадянин Грузії, 1974 року народження, З. уродженець с. Цинарети, Грузія, житель с. Новоіванівка в Запорізької області, 1961 року народження. та Р. уродженець та житель с. Новоіванівка Запорізької області, 1989 року народження, за попередньою змовою з метою заволодіння майном в особливо великих розмірах, проникли у житло одного із мешканців с. Саї Липоводолинського району, який займався фермерством та застосовуючи фізичну силу, погрожуючи пістолетом та ножем, здійснили розбійний напад на чоловіка та його матір, які перебували вдома, заволодівши коштами у сумі близько 3 тис. грн.

Вказані особи, 15.06.2017 були затримані у Недригайлівському районі Сумської області працівниками поліції і цього ж дня їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна.

 

Начальник Липоводолинського відділу

Роменської місцевої прокуратури                                             Д. Бондаренко