Районна газета

ПРОКУРАТУРА НА ВАРТІ ЗАКОНУ

Роменська місцева прокуратура продовжує виконувати покладені на неї Конституцією та Законами України завдання та функції

Завдяки злагодженій роботі місцевої прокуратури та її відділів, вжитим заходам координаційного характеру з метою протидії злочинності, протягом поточного року вдалось досягти позитивних результатів.

Зокрема прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво  у дві тисячі трьохсот кримінальних провадженнях, майже половина з яких завершена.

Загалом протягом 2017 року до суду направлено 541 кримінальне провадження з обвинувальним актом, з угодами про примирення – 60, з угодами про визнання винуватості – 11.

Принципова та законна позиція державних обвинувачів місцевої прокуратури сприяла ухваленню судами понад 240 обвинувальних вироків.

У процесі представницької діяльності місцевою прокуратурою пред’явлено 40 позовів, з яких задоволено судами на суму понад 22 млн. грн. Реально виконано рішення судів (разом з рішеннями минулих років) на суму 26,4 млн. грн., у тому числі до бюджету – на суму 96 тис. грн.

За позовом Роменської місцевої прокуратури в державну власність повернуто земельні ділянки площею близько 200 га вартістю понад 4 млн. грн.

Протягом 2017 року керівником Роменської місцевої прокуратури внесено 33 подання у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції». За результатами їх розгляду притягнуто до відповідальності 7 осіб.

Щороку 1 грудня працівники прокуратури України відзначають своє професійне свято.

З цієї нагоди всіх працівників органів прокуратури, щиро вітаю із професійним святом. Вам - людям честі, обов’язку та відповідальності за доручену справу, належить нелегка, але надзвичайно необхідна місія забезпечення законних прав та інтересів громадян, суспільства, держави.

Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадян, забезпечуєте провідну роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.

Вірю у ваш професіоналізм, компетентність і непохитну позицію щодо охорони закону. З нагоди професійного свята щиро бажаю працівникам органів прокуратури та ветеранам миру, упевненості у завтрашньому дні, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту.

 

 Керівник Роменської місцевої прокуратури                                                   Кузченко В.О.