Районна газета

І ЗНОВУ ШАХРАЇ

В Липоводолинському районі надмірна довіра пенсіонерки призвела до втрати чималої суми грошей

До чергової частини Липоводолинського відділення поліції звернулася 81-річна жителька району з повідомленням про те, що до неї завітав невідомий чоловік і повідомив, що в країні нібито проходить грошова реформа, а він уповноважений проводити роботу з пенсіонерами щодо обміну грошей зі старих на нові. Довірлива жінка дістала всі свої заощадження в сумі 17 тисяч гривень та віддала невідомому. Той у свою чергу не зволікаючи, відрахував 21 «сувенірну» банкноту номіналом по 500 гривень і віддав старенькій.

Зі слів жінки відомо тільки те, що чоловік був одягнений в темний одяг і мав з собою сумку, а  пересувався на автомобілі ВАЗ 2109 вишневого кольору. Коли шахрай поїхав, бабуся побачила надпис на банкнотах «сувенір» і зрозумівши, що її одурили, відразу ж зателефонувала в поліцію.

Слідчими вже відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство), та здійснюються всі необхідні заходи, для затримання винного та притягнення його до відповідальності. Шановні громадяни, якщо Вам відоме місцезнаходження особи, яка може бути причетна до вчинення цього або подібних злочинів, або Вам відомі якісь прикмети злочинця чи його автомобіля, прохання невідкладно повідомити Липоводолинське відділення поліції ГУНП в Сумській області за телефоном: 050-327-3547; 098-385-5866.

Правоохоронці вкотре застерігають людей похилого віку від вчинення ними необдуманих кроків при спілкуванні з незнайомими людьми. Не довіряйте свої гроші, заощадження та майно нікому зі сторонніх. Будьте уважними, аби не потрапити на гачок злочинців.