Районна газета

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ З ГРОМАДОЮ СЕЛА КОЛЯДИНЕЦЬ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Давиденко провів особистий прийом громадян за місцем проживання в селі Колядинець та зустрівся з громадськістю села

В ході особистого прийому піднімались питання ремонту дороги до населеного пункту, робота поштового відділення, забезпечення належного мобільного зв’язку. Піднімалось питання децентралізації та об’єднання громад.

Поряд з цим,  т.в.о. голови райдержадміністрації Віталій Давиденко та заступник голови райдержадміністрації Володимир Грицай відвідали храмове свято села Колядинець та привітали громаду села з нагоди свята.

На святі, вшанували найстарших та наймолодших мешканців села, подружні пари, які прожили у шлюбі більше 50 років, багатодітні сім’ї. Кожній із цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та невеличкі подарунки. Пам’ять односельців, яких покликала вічність, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Запам’ятався жителям села та гостям цікавий концерт та смачне частування, яке організували для односельців сільський голова Юрій Швидкий, працівники будинку культури та керівництво СВК «Колядинець».