Районна газета

РОБОЧИЙ ВІЗИТ КЕРІВНИЦТВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Сьогодні, тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Давиденко та заступник голови райдержадміністрації Володимир Грицай зустрілися з медичним персоналом центральної районної лікарні та хворими, які перебувають на стаціонарному лікуванні

Розмова йшла про успіхи та проблеми лікувальної галузі. Працівники медичного закладу схвально відгукувалися  щодо реконструкції тепломережі центральної районної лікарні, що здійснюється за кошти державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету, щодо проведених ремонтів у відділеннях лікарні. Хворі говорили про тепло в палатах, якісне харчування та людяне відношення медичного персоналу.

Найбільше хвилює учасників розмови забезпечення  лікарні постільною білизною, меблями, закупівля яких не здійснювалася для лікувального закладу протягом багатьох років.

Лікарі сподіваються, що керівництво  райдержадміністрація спільно з  депутати районної ради приймуть рішення на сесії районної ради щодо виділення коштів з  районного бюджету  для  придбання нового інвентарю та  інших так необхідних речей  для потреб медичного закладу.

Головний лікар комунального закладу  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталіна Олійник, розповіла про проблемні питання сільської медицини та висловила сподівання на отримання коштів на закупівлю обладнання для сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів району.

Віталій Давиденко зазначив, що  райдержадміністраціїя та районна рада зацікавлена  в закупівлі хоча б частини з необхідного для лікувального закладу за кошти від перевиконання районного бюджету, адже комфортні умови перебування хворих в лікувальних закладах, тепле відношення медичного персоналу сприяють швидшому одужанню пацієнтів та підкреслив, що здоров’я  – найбільше багатство  людини й нації і є найбільш актуальним питанням для держави, Президента, уряду, виконавчої влади, місцевих органів самоврядування.