Районна газета

ПІДСУМКИ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Байрацький сільський голова Сергій Яцура на апаратній нараді райдержадміністрації прозвітував про роботу зі зверненнями громадян за 2017 рік у виконкомі Байрацької  сільської ради

Робота по розгляду звернень громадян України у виконкомі сільської ради проводиться згідно вимог Конституції України і Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Рішенням виконавчого комітету затверджені графіки прийому громадян з особистих питань сільським головою, секретарем та працівниками апарату сільської ради, який оприлюднений на інформаційному стенді сільської ради.

За  2017 рік до сільської ради надійшло 42 звернення, в т.ч  - на особистому прийомі сільського голови 28  та 14 письмових, які розглянуті на засіданні виконкому, сесії сільської ради  та надані на них відповіді заявникам. Найбільше  звернень було по  питаннях ремонту водогонів, ремонту доріг, земельні питання, роботи спортивного залу  та інші.

У порівнянні за відповідний період із минулим роком, кількість звернень на особистому прийомі зменшилось на 4, а письмових збільшилось на 7. Питання, які порушують  жителі сільської ради, вирішуються спільно з виконкомом сільської ради, депутатами , громадою села.