Районна газета

ПІДСУМКИ РОБОТИ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ЯСНОПІЛЬЩИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА 2018 РІК

Доповіла по даному питанню під час апаратної наради райдержадміністрації голова Яснопільщанської сільської ради Надія ГОРДІЄНКО

В своїй роботі  по розгляду звернень громадян члени виконкому співпрацюють з депутатським активом села, зустрічаються на сходках з населенням та в трудових колективах, вивчаючи проблеми жителів сіл.

За 2018 рік розглянуто 89 звернень громадян.

Затверджено графік особистого прийому громадян. Здійснюються і виїзні прийоми громадян сільським головою по середам у віддалених селах Коцупіївки, Іванівки, Макіївського.

На особистому прийомі за 2018 рік прийнято 72 звернення,  які зафіксовані в журналі особистого прийому громадян.

Актуальними є звернення по оформленню субсидій, соціальних допомог,  питання трудового архіву, нотаріальних дій, поховання рідних, реєстрації та зняття з реєстрації громадян та земельні питання. За цей період на особистому прийомі  повторних звернень не було.

Письмових звернень до виконкому сільської ради надійшло 17. Всі вони мають відповідні резолюції та зареєстровані в журналі реєстрації пропозицій, скарг та заяв громадян, згідно відповідних вимог чинного законодавства та надані письмові відповіді заявникам. Випадків порушення термінів розгляду питань не виявлено. На засіданнях виконавчого комітету та сесій розглянуто ряд  питань, а саме щодо надання матеріальної допомоги в сумі по 2000 грн  трьом  онкохворим жителям сільської ради,  позитивно також  розглянуті  заяви по виділенню коштів в сумі 1500 грн на лікування дітей – інвалідів. Згідно поданих заяв учасникам бойових дій в АТО також була надана матеріальна допомога.

Найбільше звернень (20) надійшло по соціальних питаннях: це надання соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, допомог на поховання громадян, нарахування субсидій, перерахування пенсій. Інші питання, а їх  32, це питання поховання померлих жителів, завезення балонного газу та ін. Збільшилося питань щодо забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 8. По житловій політиці і комунальному господарстві збільшилося до 6 питань. Питань аграрної політики і земельних відносин збільшилося на 3 і становить 13.

Першочергова увага приділяється незахищеним верствам населення: інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам бойових дій  АТО.  

В 2019 році, станом на 18 лютого, надійшло 20 звернень, з них на особистому прийомі 18 і 2 письмових.  Більше половини звернень надійшли в січні місяці  від населення з віддалених сіл щодо розчищення дороги, посипання їх піском. Завдяки старанням працівників ТОВ «Альянс» та Липоводолинського райавтодору  ці питання були залагоджені.

Від жительки села Іванівка надійшло звернення щодо припинення водопостачання через порив труби, яке знаходиться в стані вирішення.

Стан роботи із зверненнями громадян систематично розглядається на засіданнях виконкому сільської ради.