Районна газета

АПАРАТНА НАРАДА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО

На нараді начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО доповіла про організацію роботи у сфері державних закупівель. За поточний рік проведено 34 закупівлі, загальна сума яких становить 7 081,4 тис.грн. Серед основних товарів, робіт та послуг, що придбані для овітньої галузі району через електоронну систему «ProZorro»: енергоносії, продукти харчування, господарські та канцелярські товари, паливо-мастильні матеріали, шкільні меблі тощо.

Співдоповідачем з даного питання виступила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов ДИКАНЬ. Вона проінформувала, що за І квартал 2019 року відділом культури і туризму проведено 15 допорогових закупівель без застосування електоронної системи закупівель на загальну суму 286 393,23 грн.

Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Калінінської сільської ради доповів голова сільської ради Віктор НЕСТЕРЕНКО. За звітний період 2019 року надійшло 53 звернення громадян, з них на особистому прийомі побувало 48 осіб. Із загальної кількості звернень: 2 вирішено позитивно, а на 51 звернення надано обгрунтовані роз’яснення.

За результатами апаратної наради очільник районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.