Районна газета

ПІДСУМКИ РОБОТИ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН САЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА 2019 РІК

Доповів по даному питанню під час апаратної наради райдержадміністрації голова Саївської сільської ради Григорій ВАЛЮХ

Протягом 2019 року до Саївської сільської ради надійшло 105 звернень громадян, з них: 61 звернення на особистому прийомі до сільського голови.

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ЗА 2019 РІК

По даному питанню прозвітувала головний спеціаліст відділу документообігу, контролю та по роботі зі зверненнями громадян Тетяна СОЛОНУХА на засіданні колегії райдержадміністрації

За 2019 рік надійшло 202 звернення, що на 47 звернень (23.3%) менше, ніж за  аналогічний період минулого року. Порушено 208 питань. Всі вони розглянуті згідно чинного законодавства.

АПАРАТНА НАРАДА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО

На нараді начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО доповіла про організацію роботи у сфері державних закупівель. За поточний рік проведено 34 закупівлі, загальна сума яких становить 7 081,4 тис.грн. Серед основних товарів, робіт та послуг, що придбані для овітньої галузі району через електоронну систему «ProZorro»: енергоносії, продукти харчування, господарські та канцелярські товари, паливо-мастильні матеріали, шкільні меблі тощо.

НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ЛІКУВАННЯ МЕШКАНЦЯМ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Відбулось чергове засідання  районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Основним питанням засідання комісії стало розгляд звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Комісія вирішила доручити фінансовому управлінню Липоводолинської райдержадміністрації передати заяви на розгляд бюджетної комісії при районній раді для вирішення питання надання матеріальної допомоги.