Районна газета

УРЯД НАДАВАТИМЕ ДОТАЦІЇ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ ТА МОЛОДНЯКУ

Одним із інструментів державної підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам  спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка  ВРХ у розмірі до 2500 грн за вирощування телят до 1-річного віку

Підприємствам Уряд надаватиме дотацію за утримання корів  у розмірі 1500 грн. Про це йшлося під час круглого столу «Державна підтримка галузі тваринництва в Україні» в рамках XІ Міжнародного молочного конгресу за участі представників Мінагрополітики 6 березня.

КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

За ініціативи Асоціації фермерів та приватних землевласників Липоводолинського району в приміщенні районної державної  адміністрації відбулася  конференція фермерів району

Про роботу  Асоціації за звітний період та про основні напрямки і завдання  подальшої її роботи інформував Олег Бондаренко. Присутні на засіданні фермери взяли участь в обговоренні питань, які були винесені на розгляд.

Також, піднімалося питання щодо  перевибору голови Асоціації, вибору заступників голови та інші організаційні питання.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

 

Конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти»

1 березня 2018 року о 13.00 год. відбудеться конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти». Організатором заходу є громадська організація «Спілка СЗТ України» за підтримки:

КАБМІН СХВАЛИВ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЗА КЛЮЧОВИМИ НАПРЯМАМИ

Уряд затвердив програми підтримки аграріїв на поточний рік із загальним обсягом фінансування у 6,3 млрд грн, зробивши ставку на формат, який забезпечить тривалий ефект зростання галузей АПК

«Загальна сума держпідтримки буде розподілена за пропорціями 4-1-1-0,3 на тваринництво  компенсацію вартості сільгосптехніки – підтримку фермерства — садівництво», – прокоментував перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, зауваживши, що Мінагрополітики має намір скрупульозно моніторити ефективність програм та готове вдаватись до їх оперативної корекції в разі їх недостатньої ефективності.