Районна газета

ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ РОСЛИННИХ ЗАЛИШКІВ

Останніми роками спалювання стерні, сухої трави, рослинних залишків, побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо

Нерідко в результаті цього пошкоджуються полезахисні лісові смуги, виникають великі пожежі, в т.ч. і в прилеглих лісових масивах, існує загроза загоряння житлових будинків. Часте спалювання трави, рослинних залишків переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків, зокрема і з людськими жертвами.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕКСПОРТУ М’ЯСНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДО РЕСПУБЛІКИ ІРАК

За повідомленням Посольства України в Республіці Ірак, з 31.01.2017 року  Іракська сторона запроваджує новий порядок ввезення на територію країни м’яса свійської птиці та червоного м’яса

Згідно з нововведеннями, іноземні підприємства мають подати заявку до Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак. Крім того, вони мають забезпечити відвідання господарства іракськими експертами у складі представників Міністерства сільського господарства та аграрної реформи, Міністерства охорони здоров’я, контролюючого органу при офісі Прем’єр-міністра Республіки Ірак.

ПРО ЦІНИ НА МОЛОКО

Головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком проведено нараду з питання різкого зниження рівня закупівельних цін на молоко від домогосподарств населення області

З 15 січня поточного року  молокопереробними підприємствами області їх рівень знижено з 5,00 гривень за 1 кілограм до 4,00 гривень, що для січня є нетиповим і незрозумілим. Через стрімке зниження закупівельної ціни на молоко, зростає соціальна напруга серед селян, про що свідчать звернення громадян, які постійно надходять на урядову «гарячу лінію» та до обласного контактного центру.

ТРИВАЮТЬ ОСІННІ РОБОТИ НА ПОЛЯХ РАЙОНУ

 

Продовжується збирання врожаю пізніх сільськогосподарських культур

В поточному році,  досить не простому за погодно-кліматичними умовами, аграріями Липоводолинщини зібрано близько 53,5 тисячі тонн зерна  ранніх зернових культур, урожайність склала 43,4 ц/га. 

За інформацією відділу  агропромислового розвитку районної державної адміністрації, станом на 7 жовтня  завершується збирання соняшнику, його обмолочено на 96% площ, віддача 1 гектара становить 26,9 центнерів.