Районна газета

ЧЕТВЕРТА САМСУНСЬКА ВИСТАВКА

26-30 вересня 2018 р. у Турецькій Республіці за організаційного сприяння Торгово-промислової палати провінції Самсун пройде «4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій».

Інформація про форум доступна тут, програма додається та реєстраційна форма знаходиться тут.

Також 27-28 вересня 2018 р. передбачаються галузеві семінари та бізнес-зустрічі у форматі В2В. До семінару планується запросити іноземних секторальних представників з 60 країн (https://goo.gl/zfLMNQ).

Зацікавленим в участі у заході компаніям пропонується зареєструватися, заповнивши форму та надіславши її на адресу організаторів з використанням посилання: http://www.samsuntso.org.tr/e-form?formId=1&lang=en.

Слід зазначити, що організатори заходу покривають витрати на 2-денне проживання та трансфер у Самсуні (аеропорт-готель-ярмарок), обіди та послуги перекладу для 20 представників українських профільних компаній, які братимуть участь у виставці та семінарі. Вартість міжнародних рейсів сплачується за рахунок іноземних учасників.

Для отримання детальної інформації щодо умов участі пропонується звертатись до Торгово-промислової палати Самсуна: +90 (362) 432 36 26 (#143), факс: +90 (362) 431 10 38 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .