Районна газета

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ІЗ НАДАННЯ КРЕДИТІВ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 06 травня 2019 року по 04 червня 2019 року до регіональних комісій керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою

Український державний фонд підтримки фермерських господарств розпочав конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 244,5 млн грн.

В Укрдержфонді відмічають, що конкурс проводиться в два етапи:

- прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки, проводиться регіональними комісіями фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду – Сумське відділення: м. Суми, вул.. Першотравнева, буд.29, кім. 39, тел..:(факс): (0542) 771669, директор відділення – Пасько Олексій Миколайович);

- конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки, проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки.

Детальна інформація ТУТ: https://udf.gov.ua/node/567