Районна газета

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ РОЗГЛЯНУТО НА НАРАДІ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Липоводолинської районної державної адміністрації Володимир Грицай провів  понеділкову нараду з керівниками установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, селищним, сільськими голова

Начальник відділу економіки районної державної адміністрації Надія Шапран, доповідала про розвиток споживчого ринку району інформувала, що за січень-листопад поточного року  відновлено роботу 2 магазинів продовольчих товарів в селищі Липова Долина та  1 магазину змішаних товарів в сільській місцевості, відкрито магазин - ательє «Каприз», майстерню по ремонту та пошиття одягу, 3 магазини непродовольчих товарів та бар  в смт. Липова Долина.

НА АПАРТНІЙ НАРАДІ ЗВЕРНУТО УВАГУ НА ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ PROZORRO

Апаратна нарада пройшла під головуванням керівника району Віталія Давиденка

На нараду запрошені  керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів району.

Начальник відділу економіки райдержадміністрації Надія Шапран детально розповіла про впровадження прозорої системи електронних держзакупівель в районі.Акцентувала  увагу на  тому, що станом на 20.10.2016 року суб’єкти господарювання району (учасники) реєструються в cистемі «Prozorro», серед них: «Липоводолинський агролісгосп», Липоводолинський “Райавтодор», Райсільгоспкомунгосп, ФОП «Чайка», ФОП «Коваль», ФОП «Дмитренко»,  та інші.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З 09 по 10 листопада 2016 року у м. Гватемалі буде проходити міжнародний інвестиційний саміт, організований Промисловою палатою Гватемали та Міністерством економіки Гватемала.

Метою заходу є встановлення  прямих бізнес-контактів між підприємцями різних секторів економіки, а також презентація інвестиційних проектів та програм, які плануються реалізувати в Гватемалі найближчим часом.

До участі у саміті запрошуються вітчизняні бізнесмени, інвестори, представники державного сектору.

Участь у саміті є безкоштовною. Зареєструватись та ознайомитись з програмою саміту можна на офіційному веб-сайті:www.gis.com.gt/2016/index.php/en/

ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 04.08.2016 № 392-ОД «Про розроблення проекту Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року на 2018-2020 роки» в області розпочато процес розроблення проекту Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року на 2018-2020 роки.

Головним розробником проекту Плану визначено департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації. До  01.10.2016 буде утворено експертні групи відповідно до завдань Стратегії та тематики програм для включення їх у План реалізації на 2018-2020 роки.