Районна газета

УРЯД ЗБІЛЬШИВ ДО 3 МЛН ГРН СУМУ КРЕДИТУ ЗА ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»

Уряд збільшив максимальну суму кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» в два рази – до 3 мільйонів гривень та розширив її пакетом антикризових заходів для мікро- та малого бізнесу

Відповідні зміни напрацьовані  Міністерством фінансів спільно з Фондом розвитку підприємництва у співпраці з представниками банківських установ та підприємцями.

ЗАПРОШУЮТЬ НА СЕМІНАР «МІКРОБІЗНЕС В УКРАЇНІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

Повідомляємо, що 20 березня 2020 року з 15:00 до 18:00 години у Конгрес- центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1, поверх 2, ауд.232) відбудеться семінар «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» від Представництва ЄС в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні»

Кампанія «Будуймо Європу в Україні» спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського Союзу, відносин між Україною та ЄС, Угоди про асоціацію, а також щодо Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

РОЗВИТОК СПОЖИВЧОГО РИНКУ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

З інформацією по данному питанню на апаратній нараді, що відбулась при голові райдержадміністрації Івану ЯРЕМЕНКУ, виступила начальник відділу економічного і агропромислового розвитку райдержадміністрації Надія ШАПРАН

Планом розвитку мережі на 2019 рік передбачено відкриття  2 підприємств торгівлі.За січень–листопад поточного року  відкрито 5 магазинів  по продажу непродовольчих товарів, 1 – по продажу продовольчих товарів та перукарню в смт Липова Долина.

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС СЕРЕД СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ВІДШКОДУВАННЮ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

20 червня 2019 року в районній державній адміністрації відбулося засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

На засіданні розглянуто проекти «Розширення власної справи з продажу будівельних матеріалів та збільшення асортименту товарів» та «Підвищення ефективності виробництва сільськогосподарської продукції», по яких було взято кредити суб’єктами господарювання та проведено конкурсний відбір.