Районна газета

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМНИЦЬ СУМЩИНИ: SHEEXPORTS СПІЛЬНО З VISA ЗАПУСКАЄ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ #SHE’SNEXT ДЛЯ ЖІНОК-ПІДПРИЄМНИЦЬ ТА ВЛАСНИЦЬ МАЛОГО БІЗНЕСУ

Освітня програма #She’sNext включатиме 6 навчальних вебінарів від відомих тренерів, експертів та мотиваційних спікерів

Перший вебінар на тему «Ідеальний̆ шторм: що треба знати і робити лідеркам, щоб їхній бізнес вижив» відбудеться у четвер, 16 липня 2020 року.

УРЯД ЗБІЛЬШИВ ДО 3 МЛН ГРН СУМУ КРЕДИТУ ЗА ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»

Уряд збільшив максимальну суму кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» в два рази – до 3 мільйонів гривень та розширив її пакетом антикризових заходів для мікро- та малого бізнесу

Відповідні зміни напрацьовані  Міністерством фінансів спільно з Фондом розвитку підприємництва у співпраці з представниками банківських установ та підприємцями.

ЗАПРОШУЮТЬ НА СЕМІНАР «МІКРОБІЗНЕС В УКРАЇНІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

Повідомляємо, що 20 березня 2020 року з 15:00 до 18:00 години у Конгрес- центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1, поверх 2, ауд.232) відбудеться семінар «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» від Представництва ЄС в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні»

Кампанія «Будуймо Європу в Україні» спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського Союзу, відносин між Україною та ЄС, Угоди про асоціацію, а також щодо Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

РОЗВИТОК СПОЖИВЧОГО РИНКУ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

З інформацією по данному питанню на апаратній нараді, що відбулась при голові райдержадміністрації Івану ЯРЕМЕНКУ, виступила начальник відділу економічного і агропромислового розвитку райдержадміністрації Надія ШАПРАН

Планом розвитку мережі на 2019 рік передбачено відкриття  2 підприємств торгівлі.За січень–листопад поточного року  відкрито 5 магазинів  по продажу непродовольчих товарів, 1 – по продажу продовольчих товарів та перукарню в смт Липова Долина.