Районна газета

НА АПАРТНІЙ НАРАДІ ЗВЕРНУТО УВАГУ НА ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ PROZORRO

Апаратна нарада пройшла під головуванням керівника району Віталія Давиденка

На нараду запрошені  керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів району.

Начальник відділу економіки райдержадміністрації Надія Шапран детально розповіла про впровадження прозорої системи електронних держзакупівель в районі.Акцентувала  увагу на  тому, що станом на 20.10.2016 року суб’єкти господарювання району (учасники) реєструються в cистемі «Prozorro», серед них: «Липоводолинський агролісгосп», Липоводолинський “Райавтодор», Райсільгоспкомунгосп, ФОП «Чайка», ФОП «Коваль», ФОП «Дмитренко»,  та інші.

ФОП «Чайка В.І.» приймала участь у закупівлі продуктів харчування для потреб навчальних закладів району, з якою укладено договори відділом освіти, молоді та спорту  на постачання продуктів харчування. З ДП «Липоводолинський агролісгосп»     укладено договір через електронну систему «Prozorro» сектором культури райдержадміністрації  на закупівлю дров.

Всі структурні підрозділів районної державної адміністрації - розпорядники бюджетних коштів (10 розпорядників) зареєструвалися  в системі електронних закупівель Prozorro.

Станом на 20.10.2016 через електронну систему оголошено  108  закупівель 6 розпорядниками бюджетних коштів  на загальну суму 12,1млн. гривеньв тім числі відділом освіти, молоді та спорту – 42 на суму 5,7 млн. гривень, ЦРЛ – 37 на суму 5,5 млн. гривень, Центром ПМСД – 11 на суму 142,6 тис. гривень, райдержадміністрація  –  5 на суму 211,9 тис. гривень, управлінням соціального захисту населення – 5 на суму 99,9 тис. гривень, сектором культури – 8 на суму 78,9 тис. гривень.

За результатами електронних закупівель за 9 місяців укладено 56 договорів на суму 1,9 млн. гривень, що становить 18,2% до загальної суми усіх договорів (10,6 млн. гривень).

Загальна  економія за результатами укладених договорів через систему електронних закупівель складає 680,4 тис. гривень.

Також на нараді порушувалось питання щодо виконавської дисципліни.