Районна газета

ПРОЄКТ EUКРАЇНА РОЗПОВІСТЬ ПРО МОЖЛИВОСТІ, ЩО ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВІДКРИВАЄ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ

За ініціативи Віце-прем’єр-міністерки з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та за підтримки Представництва ЄС і проєкту Association4U в Україні стартувала інформаційна кампанія EUКраїна

У рамках кампанії буде поширюватися інформація, зокрема, про ті можливості, що європейська інтеграція відкриває для українського бізнесу.

ЄС уже кілька років є найбільшим торговельним партнером України та найбільшим інвестором у нашу економіку.

Завдяки зоні вільної торгівлі українські підприємці отримують все більше можливостей торгувати з Євросоюзом.

Поступова інтеграція України до внутрішнього ринку Євросоюзу означає доступ до 4 свобод ЄС: свободи руху товарів, послуг, людей і спрощення доступу до фінансових ресурсів.

Україна сьогодні є одним із лідерів з постачання агропродукції до ЄС. За деякий час ми плануємо підписати угоду про «промисловий безвіз» і тоді виробники промислових товарів зможуть експортувати свою продукцію до Євросоюзу без додаткової сертифікації. Це суттєво зменшить витрати українських експортерів і підвищить імідж товарів, вироблених в Україні.

Це все результати виконання Угоди про асоціацію України з ЄС та євроінтеграції України.

Українська продукція на полицях європейських магазинів, нові ніші для наших підприємців, доступність якісних європейських товарів для українців. Це - євроінтеграція.

Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут: https://association4u.in.ua/

Association4U

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Комітет ВРУ з питань інтеграції України до ЄС

#Інтегруємось!